Dr. Vernon Coleman: Naše vlády vyhlásili proti nám vojnu

(Vernon Coleman, Daily Expose) Absurdné a nezmyselné sankcie uvalené na Rusko spôsobia v Európskej únii a Veľkej Británii oveľa viac úmrtí, ako boje na Ukrajine.

Obrovský nárast nákladov na energie prinúti milióny ľudí vypnúť kúrenie. Ekonomiky, ktoré sa snažili zotaviť z nezmyselných a deštruktívnych lockdownov, budú opäť postihnuté dlhodobým poklesom.

Rozsiahle a masívne zvyšovanie cien bude mať za následok búrlivú infláciu, zvýšenie úrokových sadzieb pri úveroch a hypotékach a masívnu, nekončiacu sa chudobu.

A opakujem, sankcie uvalené na Rusko spôsobia viac úmrtí v západnej Európe, ako spôsobia úmrtí v Rusku alebo, ako spôsobí takzvaná vojna na Ukrajine.

Kto komu v skutočnosti vyhlásil vojnu?

Vojnu nám vyhlásili ľudia, o ktorých si nevinní a naivní myslia, že riadia naše vlády. V skutočnosti nám sprisahanci vyhlásili vojnu už pred rokmi. A politici, o ktorých si myslíme, že vládnu, sú ovládaní miliardárskymi sprisahancami.

Covid bol len najhlučnejšou salvou vo vojne, ktorú sme predurčení prehrať, pokiaľ sa nenaučíme ťahať za jeden povraz a ignorovať propagandu a zradné mainstreamové médiá.

Ak prehráme, bude to preto, že sme rozdelení, posadnutí maličkosťami, nesledujeme celkový obraz a sme neustále oslabovaní permanentným fňukaním a bezcieľnym prenasledovaním trollov.

Stačí sa pozrieť okolo seba, čo sa už deje.

Inflácia sa chystá preletieť do stratosféry.

Nevinní a nevedomí ľudia predpokladajú, že inflácia je niečo, čo postihuje len krajiny ako Argentína alebo Zimbabwe. Mýlia sa.

Inflácia v Nemecku bola hlavným faktorom vypuknutia druhej svetovej vojny. V 80. rokoch minulého storočia inflácia v Amerike prekročila 20%. V Spojenom kráľovstve dosiahli úrokové sadzby 17% a kupujúci nehnuteľností boli nadšení, ak si mohli požičať peniaze len za 15%.

Mám podozrenie, že ak by sa inflácia priblížila k tejto úrovni, na ulici by sa ocitlo desať miliónov britských rodín (asi polovica populácie) – bez domova a peňazí.

Nebudeš nič vlastniť a budeš šťastný. Pamätáte si?

A, samozrejme, vyhnanie ruských kupcov nehnuteľností z Londýna nevyhnutne povedie ku krachu trhu s bývaním. To spôsobí, že ešte viac ľudí stratí svoje domovy.

Nebudeš nič vlastniť a budeš šťastný

Nárast cien energií zámerne spôsobený vládnou politikou bude znamenať, že tieto čísla sa v nasledujúcich dvanástich mesiacoch zdvojnásobia. To nie je divoká predpoveď; je to temná čierna perspektíva.

Pokiaľ budete ignorovať šialené mumlanie matematických prognostikov, nie je ťažké prísť na to, čo sa bude diať ďalej.

Už teraz je jasné, že vysoké ceny potravín a narušené dodávateľské reťazce spôsobia, že ďalšie stovky miliónov ľudí v Afrike zomrú od hladu. Zdá sa, že nikomu, dokonca ani hnutiu Black Lives Matter, na tom nezáleží.

Nikto sa nikdy nepýtal verejnosti, či je pripravená schudobnieť – alebo zomrieť – aby tým Rusom niečo dokázala.

Rusko nechce, aby sa jeho vojna rýchlo skončila. Putin vidí, že jeho vojna spôsobuje Západu oveľa viac škôd ako samotnému Rusku. A napriek tomu, rovnako ako tomu bolo pri podvodoch so zmenou klímy a podvodoch s covidom, odhodlanie k týmto absurdným sankciám je globálne (teda minimálne celého Západu).

Mnohé firmy ustúpili pod tlakom malých, no hlučných skupín na sociálnych sieťach a prerušili všetky vzťahy s Ruskom. Akcionárov sa nikto nepýtal, či súhlasia s tým, čo sa robí v ich mene, hoci v mnohých prípadoch budú škody spôsobené zainteresovaným spoločnostiam katastrofálne a možno fatálne.

Skutočnými obeťami sa stanú dnešní a zajtrajší dôchodcovia, ktorí budú vážne ochudobnení krokmi šéfov spoločností, ktorí túžia po tom, aby boli ocenení na sociálnych sieťach alebo, aby sa dostali na rôzne zoznamy vážených osôb.

Vojny zvyčajne začínajú kvôli malichernostiam a potom prerastú do katastrofy

Zdá sa, že väčšina vojen začína z malicherných dôvodov, ale ľudia sú zvyčajne zmanipulovaní, aby ich podporili.

Konflikty vznikajú na uspokojenie niektorých požiadaviek vládcov. Tieto požiadavky možno vždy zhrnúť do dvoch slov: moc a peniaze. Zdá sa, že vojny sa často začínajú bez dobrého dôvodu; často kvôli menším diplomatickým incidentom.

Británia a Španielsko začali vojnu v roku 1739 po tom, čo sa kapitán Robert Jenkins objavil pred výborom Dolnej snemovne a ukázal, čo zostalo z ucha, ktoré bolo údajne odrezané španielskou pobrežnou strážou v roku 1738.

Francúzsko-pruská vojna v roku 1870 sa začala po tom, čo pruský kancelár úmyselne vyprovokoval Francúzov k vyhláseniu vojny.

Starostlivo naplánovanú vojnu, ktorá sa v súčasnosti vedie, vyvolal Západ a médiá sú zaplatené, aby ju propagovali a vzbudzovali pobúrenie.

Ako povedal Sun Tzu (svetoznámy čínsky vojnový stratég): „Všetky vojny sú založené na podvode.“

Vojna je v dnešnej dobe vždy mediálnou udalosťou. Američania vyhrali každú bitku vo Vietname, ale nejako sa im podarilo celkovú vojnu prehrať. Vietkong zrejme konzultoval veci so Sun Tzu, takže im to možno poskytlo nespravodlivú výhodu.

Falošná pandémia bola napísaná, zabalená a vyrobená profesionálmi. A táto takzvaná vojna nie je iná. Opäť je to komédia na štýl filmu “Vrtenie psom“. Miliardárski sprisahanci s desivými schopnosťami vedú svoju vojnu s úhľadnou presnosťou – manipulujú poddajných, liberálnych a ľavicových (progresívnych) nadšencov.

Sun Tzu povedal veľa vecí, no čo poviete na toto: „Stratégia polohovania sa vyhýba realite a konfrontuje sa prostredníctvom ilúzie.“

Vedel, o čom hovorí. Rovnako ako v prípade ilúzie covidu sme nútení čeliť taktickému triku, ktorý nás má udržať v nevýhode, pretože bojujeme proti niečomu, čo je neuchopiteľné, nedá sa definovať a keď sa už aj zdá, že to existuje, tak sa neustále mení.

Uplatňovanie kolektívnej viny typické pre fašizmus znova ožíva

Kamkoľvek sa pozriete, pokrytci sú zaneprázdnení tým, že nám ukazujú, akí sú úžasní. A Rusi sú po celom svete izolovaní a trestaní iba za hriech, že sú Rusmi.

 

Sopranistka Anna Netrebko sa radšej stiahla z Metropolitnej opery, než aby poprela svoju podporu lídrovi svojej krajiny – istému Vladimírovi Putinovi. Sranda, nevšimol som si, že USA sú vo vojne s Ruskom.

A zdá sa, že z rovnakého dôvodu sa zrútila aj kariéra dirigenta Valeryho Gergieva.

Tenisti a iní športovci sú izolovaní a tlačení do nemožných situácií tisíckami rozhorčených novinárov mávajúcimi vlajočkami. Mám také podozrenie, že mávajú vlajkami, pretože im to bolo prikázané.

Vo Walese Cardiffská filharmónia zrušila Čajkovského hudobnú noc, pretože Čajkovskij, ktorý zomrel približne pred 130 rokmi, sa narodil v Rusku a možno počas prázdnin navštívil Ukrajinu. Možno špehoval pre Putina. Toto musí byť ten najhlúpejší príklad cnostnej pokryteckosti, s akou som sa kedy stretol.

Cnostná pokryteckosť sa teraz pravdepodobne vyučuje aj v školách.

Futbalový klub Chelsea, ktorý má tú smolu, že ho vlastní Rus, je pod najrôznejšími bizarnými obmedzeniami (napríklad nesmie predávať lístky fanúšikom alebo predávať jedlo tým, ktorí majú permanentku).

Je však bizarné, že ostatné veľké futbalové kluby vlastniace ľudmi, ktorých by väčšina z nás nechcela pozvať na čaj, môžu bez prekážok pokračovať vo svojej činnosti.

Napríklad pred časom v sobotu, 12. marca 2022, hrala Chelsea s Newcastlom United, ktorý podľa všetkého vlastnia ľudia zo Saudskej Arábie. Čitatelia si budú pamätať, že agenti Saudskej Arábie údajne zabili a rozrezali na kúsky novinára z Washington Post, ktorý kritizoval ich krajinu.

Spravodajské agentúry Spojených štátov potvrdili, že saudskoarabský korunný princ schválil vraždu novinára. Ach, a vojenská intervencia Saudskej Arábie v Jemene vytvorila to, čo OSN nazýva „najhoršou humanitárnou krízou na svete“.

Možno sa nájdu ľudia, ktorí sa čudujú, prečo je Chelsea považovaná za „zlú“, ale Newcastle United je považovaný za „dobrý“.

Celebrity a cnostní pokrytci všade vyvíjajú tlak na vlády, aby urobili viac pre pomoc obyvateľom Ukrajiny. Britská vláda zareagovala na tieto výčitky Schwabových spolupracovníkov tým, že ponúkla 350 libier na osobu mesačne z peňazí daňových poplatníkov ľuďom, ktorí si zoberú prisťahovalcov z Ukrajiny do svojich domovov.

(Na Slovensku je to podobné – štát ponúka 500 až 1250 Eur podľa toho, koľko izieb občan ponúkne na ubytovanie utečencov)

Iróniou je, že ak by stovky celebrít vyjadrujúcich svoje obavy zaplatili dane, ktoré pravdepodobne dlhujú, celá ukrajinská populácia by mohla byť ubytovaná v päťhviezdičkových hoteloch.

Zrejme tušíte, čo sa stane, nie? Podvodníci napchajú 12 ukrajinských vyhnancov do radového domu vo Wolverhamptone alebo Salforde a budú žiadať 12 x 350 libier mesačne.

Všade, kam sa pozriete, sú zvláštnosti, nezrovnalosti a záhady

Keď cena ropy vzrástla, hodnota akcií britských ropných spoločností klesla. Tento bizarný rozpor bol dôsledkom skutočnosti, že veľké investičné spoločnosti odstrašili ropné spoločnosti prebudené kultom globálneho otepľovania (takými, ktorí sa radi lepia na cesty, aby zdržali sanitky).

Nevyhnutne najviac však budú trpieť dôchodcovia, ktorých finančné prostriedky sú pravdepodobne stále v značnom objeme investované do veľkých ropných spoločností.

Miliardárski sprisahanci, ktorí sú teraz strašne blízko k víťazstvu, budú potešení, keď zistia, že viac ako milión občanov Ukrajiny sú teraz vysídlenými osobami.

Sprisahancov poteší bolesť, náklady a chaos, ktorý to spôsobí. Ľudia z Ukrajiny teraz môžu voľne cestovať po celej Európe – aj keď dve tretiny z nich sú dosť múdri na to, aby si nedali pichnúť ani jednu dávku vakcín proti COVID-19. (Pričom občania EÚ musia používať covid pasy.)

Neobráti to na ruby pravidlá obmedzujúcich pohyb neopichaných?

Stavím sa s vami, že keď sa to Bilderbergerovci dopočuli, objednali si ďalší tucet debien šampanského na ďalšiu oslavu. V Nemecku bolo občanom povedané, aby si základné veci (vrátane liekov) zabalili do tašky, aby mohli v prípade potreby rýchlo odísť z domu.

A so všetkými médiami upretými na tretí veľký podvod za posledné dva roky (ďalšie dva, samozrejme, sú podvody s klimatickými zmenami a covid-19), sa potichu zavádzajú všetky druhy bizarných a represívnych zákonov.

V Londýne je teraz nelegálne pozerať sa (civieť) na niekoho. Každý, kto vidí niekoho civieť, má nariadené nahlásiť takéto incidenty úradom. Preto bude teraz nezákonné pozerať sa do prázdna, pokúšať sa prečítať nápis na niekoho tričku alebo obdivovať klobúk.

V publikácii s názvom „The Independent“ bol uverejnený článok s názvom „Čo sa stane, keď počas vojny dostanete menštruáciu?“. To by ste nedokázali vymyslieť, však?

Šialenci otvorene volajú po rozpútaní 3. svetovej vojny

Zdanlivo šialená žena, ktorej zrejme patrí Škótsko, vraj chce, aby sme začali zostreľovať ruské lietadlá letiace nad Ukrajinou.

To by vysoko pravdepodobne vyústilo do začiatku tretej svetovej vojny a môžem len predpokladať, že za propagáciu tohto šialenstva dostane od Schwaba niekoľko extra plusových bodov.

Toto je žena, ktorá žije v jednej z najchladnejších krajín v Európe, no nechce fosílne palivá, frakovamnie ani jadrovú energiu. A pravdepodobne nechce ani, aby ľudia pálili rašelinu.

Zdá sa, že orúškované hordy, ktoré stále plnia naše obchody a ulice, stratili to málo mozgového tkaniva, ktoré kedysi mali. Minule som vošiel do supermarketu a videl som dlhý rad čakajúci pri pokladni. Všetci v rade mali rúško. Zdá sa, že nikto z nich si nevšimol, že sú otvorené ďalšie dve pokladne – obe s pokladničkami ticho čakajúcimi a bez práce.

Nie je to prekvapujúce.

Nízke hladiny kyslíka spôsobené rúškami nepochybne znížili ich schopnosť racionálneho myslenia.

A covidové vakcíny, samozrejme, poškodili aj ich mozgy.

Je možné, že zabodnutí zombíci teraz reagujú na podprahové správy, ktoré im hovoria, aby si znova nasadili rúška?

Teraz už nič nie je nemožné.

Spiklenci sa riadia návodom postaveným na propagande. Podvodná vojna bude znamenať viac zákonov a viac obmedzení. Tisíce neopichaných Ukrajincov, ktorí sa potulujú po Európe, poskytnú spiklencom šancu zvýšiť počty „nových prípadov“ covidu a znovu zaviesť lockdowny.

Žijeme vo svete, ktorý mohol vynájsť Lewis Carroll (autor rozprávky Alica v ríši divov).

Žijeme vo svete, kde nám naše vlády vyhlásili vojnu.

A väčšina ľudí si to ani nevšimla.

Musíme byť neustále bdelí a podozrievaví.

Večná paranoja je cenou slobody.

 

Autor: Dr. Vernon Coleman, Zdroj: dailyexpose.uk, Spracoval: Badatel.net

Pin It