Smrť a znovuzrodenie ľudskej civilizácie je teraz jedinou zostávajúcou cestou k všeobecnému prebudeniu

 

(Mike Adams, Natural News) Pokiaľ nedôjde k nejakej kozmickej intervencii (ktorá je vždy možná), zrejme sa nevyhneme tomu, že antiľudskí globalisti budú eskalovať konflikt do tretej svetovej vojny a použijú tento konflikt na kolaps ľudskej civilizácie na planéte Zem.

To by, samozrejme, viedlo k takmer vyhubeniu ľudskej rasy a genocíde celoplanetárneho rozsahu. (Etnické čistky na kozmickej úrovni.)

Každý hráč na globálnej scéne (Putin, Biden, Si Ťin-pching, Zelenskij atď.) je vmanévrovávaný do scenára tretej svetovej vojny, ktorý sa použije na ospravedlnenie použitia jadrových zbraní a totálneho globálneho potlačenia slobody prejavu, finančnej slobody a oprávnenosti civilistov vlastniť strelné zbrane.

Teraz je takmer 100% isté, že tieňový štát (Deep State) v USA uskutoční operáciu pod falošnou vlajkou, aby ospravedlnil svoju vlastnú eskaláciu do tohto scenára globálnej jadrovej vojny.

Tieto „falošné vlajky“ môžu byť jedno alebo viaceré z nasledujúcich:

  • Úmyselná (vytvorená NATO-om) detonácia chemického zariadenia na Ukrajine, ako je napríklad sklad čpavku, s následným označením Ruska ako pôvodcu chemického útoku
  • Zosnovaná vražda Joea Bidena operátormi oblečenými tak, aby vyzerali ako ruskí vojaci, za čím by nasledovalo nasledovalo globálne pobúrenie proti Rusku a šialené vrhnutie sa do jadrovej vojny. (To tiež pomáha zúfalým Demokratom zbaviť sa starého Joea skôr, ako ich ešte viac zahanbí…)
  • Rozsiahly kybernetický útok pod falošnou vlajkou na americké finančné inštitúcie, ktorý by viedol k ekonomickému kolapsu a rozsiahlemu chaosu. Kybernetický útok by sa mohol zamerať aj na rozvodnú sieť USA a priniesť podobné výsledky.

V každom z týchto scenárov je isté, že USA a NATO zareagujú rýchlou eskaláciou do tretej svetovej vojny – teda vojny, ktorá nevyhnutne prerastie do jadrovej výmeny nejakého druhu.

Genocída ľudskej rasy v planetárnom meradle

Bez ohľadu na cestu, ktorá nás tam dostane, je jasné, že démonickí, protiľudskí globalisti vládnuci svetu pripravujú etnické čistky na planéte, aby odstránili ľudskú civilizáciu.

Počas niekoľkých nasledujúcich rokov – pokiaľ ich nezastavia – znížia globálnu populáciu ľudí na jednu miliardu zostávajúcich preživších.

To sa dosiahne kombináciou genocídy vakcín, jadrovej vojny, masového hladovania, kolapsu biosféry, 5G zbraní, poveternostných zbraní, finančného kolapsu, kybernetických útokov a samozrejme pokračujúcej psychologickej traumy, ktorú vyvolávajú korporátne média riadené globalistami.

Po niekoľkých rokoch takýchto útokov bude ľudstvo čeliť skutočnej možnosti vyhynutia na planéte .

Práve v tom momente, keď bude čeliť bezprostrednej a trvalej smrti, sa ľudstvu ponúkne možnosť voľby: Vybrať si ŽIVOT alebo SMRŤ.

ŽIVOT predstavuje božstvo, lásku, Boha, osobnú slobodu, slobodu prejavu, slobodu myslenia, mier, hojnosť, ekonomiku voľného trhu, slobodu cestovania, slobodu podnikať a tak ďalej. Inými slovami, úplný opak neoconov, demokratov, globalistov, WEF (Svetové ekonomické fórum), centrálnych bánk, Big Pharmy, potratového priemyslu a tak ďalej.

 

SMRŤ znamená ničenie, utrpenie, potraty, zabíjanie novorodencov, zneužívanie detí, pedofíliu, psychickú traumu, mediálne lži, bomby, rakety, vládnu tyraniu, cenzúru, kontrolu, lockdowny, nosenie rúšok, nútené očkovanie, militarizácia nedostatku potravín, militarizácia finančných systémov, nekonečné tlačenie nekrytých peňazí a autoritárskej vlády. Inými slovami, všetko, čo predstavuje súčasná politická garnitúra.

Je úplne jasné, že súčasný vládnuci režim je zástancom smrti. Sú to členovia kultu smrti vyžívajúci sa v myšlienke masovej smrti a sebazničenia. Väčšina z týchto jednotlivcov sú démonmi zamorení satanisti, ktorí radi vraždia svoje vlastné deti a požadujú absolútnu diktátorskú kontrolu nad všetkými ostatnými.

Ako vysvetľujem v dnešnom podcaste, väčšina z tých kultistov smrti v najbližších rokoch zomrie. Svoju vlastnú smrť uviedli do pohybu prostredníctvom:

  • Opakovaných injekcií mRNA biologických depopulačných zbraní („vakcíny“).
  • Absolútny nedostatok akejkoľvek ochoty pripraviť sa na nedostatok potravín
  • Absolútna ľahostajnosť ohľadne nadchádzajúceho finančného kolapsu (úplne dôverujú doláru, euru a centrálnym bankám).
  • Totálne odpojenie od reality a šokujúca neschopnosť zmysluplne spracovať pozorovania reálneho sveta (žijú vo svojich umelých bublinách mediálnych klamstiev a propagandy).
  • Úplná závislosť od samotného systému, ktorý sa spolčil, aby ich odstránil z budúcnosti ľudskej rasy. V skutočnosti DÔVERUJÚ očkovaciemu priemyslu, spravodajským médiám a vláde.

Tí, ktorí prežijú planetárnu genocídu, budú disponovať múdrosťou, aby urobili novú voľbu pre budúcnosť ľudstva

Kvôli masovému vymieraniu nedbanlivých más kultu smrti, v momente takmer vyhynutia ľudskej rasy, tí, ktorí majú najviac vedomostí, múdrosti a pripravenosti, budú zostávajúcimi preživšími, ktorým bude ponúknutá voľba pre budúcnosť ľudskej civilizácie.

Voľba je jednoduchá: Rozhodnite sa pokračovať v súčasnom systéme centralizovanej kontroly, autoritárskej vlády a popierania Boha a potom utrpíte trvalé vyhynutie…

…alebo si vyberte ŽIVOT, šťastie, decentralizované spoločenské štruktúry, individuálnu slobodu, ekologickú príčetnosť, miestnu produkciu potravín atď. a užite si zlatý vek hojnosti a múdrosti v súlade s Božími cieľmi pre život na Zemi.

Dôležité je, že si teraz uvedomujeme, že ľudstvo nie je schopné urobiť túto voľbu, dokým nebude čeliť momentu konečného zániku. Keďže ľudstvo je v súčasnosti obývané nevšímavými, démonmi zamorenými masami, nie je schopné zvoliť si život, udržateľnosť, múdrosť alebo Boha.

Takže samotná budúcnosť ľudskej civilizácie môže byť určená až potom, čo sa členovia kultu smrti zničia svojimi globálnymi schémami tretej svetovej vojny, masovým hladovaním, globálnymi očkovacími biologickými zbraňami a inými podobnými, hanebnými schémami.

Záver

Všetci teda budeme musieť prežiť takmer totálny kolaps ľudskej civilizácie. Nedá sa to zastaviť. Prešli sme bodom, odkiaľ niet návratu.

Momentálne nie je dosť rozumných hlasov, ktoré by nás priviedli späť z pokraja útesu, pretože zdravé hlasy sú prehlušované démonmi zamorenými, psychopatickými, nevšímavými masami, ktoré prosia o masovú smrť a deštrukciu.

(Niektorým z týchto hlasov je ťažké porozumieť, pretože majú stále na sebe rúška a respirátory…)

V podcaste „Situation Update“ ponúka Mike Adams podrobnejšiu diskusiu o týchto kritických bodoch pre budúcnosť ľudskej rasy. Vypočuť (v angličtine) si ho môžete na stránke Brighteon.com

 

Autor: Mike Adams, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Pin It