Covid „XE“? Len ďalší dementný variant, ktorým vás chcú vystrašiť do očkovania

xe variant

(S.D. Wells, Natural News) Tak a je to tu znova. Novým dementným variantom, priamo z „kuchyne biologického laboratória“, je Covid „XE“. Údajne ide o kombináciu predošlých mutantov – čiže novú nádchu, ktorá je nákazlivejšia ako omikrón.

V skutočnosti je to len klamstvo, ktorým sa presadzujú stále smrteľnejšie vakcíny a „posilňovacie dávky“. Utekajte ako o život, kričia mainstreamové médiá.

Rekombinantný kmeň viacerých variantov Covid-19 sa práve (údajne) vo veľkom šíri vo Veľkej Británii, kde zaznamenali „strašlivých“ 600 nových prípadov.

Nie, nie je to nejaká aktualizácia softvéru od Billa Gatesa, je to Covid „XE“, mimoriadne strašná mutantná kombinácia Fauciho chrípky. A vraj sa šíri rýchlejšie ako falošné „domáce testy na covid“, pri ktorých je pre úrady čoraz ťažšie zistiť, koľko ľudí je skutočne nakazených.

Koľko ďalších falošných variantov sa použije na to, aby prilákali očkovacích fanatikov na stále smrteľnejšie vakcíny?

Médiá hlavného prúdu produkujúce dezinformácie, zdravotnícke úrady a podvodní epidemiológovia sú opäť pripravení skuvíňať a tvrdiť, že variant XE je „nákazlivejší“ a „smrteľnejší“ než čokoľvek, čo kedy v histórii sveta videli.

V skutočnosti je tento najnovší falošný variant covidu určený na to, aby paranoidnému obyvateľstvu spôsobil viac krvných zrazenín.

Keďže Hongkong a Čína sú momentálne zahltené pandémiou „nových prípadov“ (falošne pozitívne PCR testy), teda v podstate „pandémiou“ falošne pozitívnych výsledkov, vlády naďalej porušujú ľudské práva a osobné slobody lockdownami, povinnými rúškami a samozrejme, smrteľnými povinnými vakcínami.

Je to variant XE alebo v Číne variant Xi? (Prezident Číny sa volá Xi Jinping.)

Pandémia „nových prípadov“ zahŕňa používanie podvodných údajov na šírenie falošnej pandémie

Nový rekombinantný mutant „XE“ je podľa Svetovej hoaxovej (zdravotníckej) organizácie (WHO) „prenosnejší“ ako ktorýkoľvek predošlý kmeň koronavírusu.

Rekombinantný mutant je zmesou viacerých variantov. Americké Centrum pre kontrolu ochorení (CDC), Svetová hoaxová organizácia (WHO) a Americký Úrad pre lieky a potraviny (FDA) dosiahli konsenzus v tom, že to nazvú pandémiou.

 

Totižto, keď si milióny ľudí urobia test, aby zistili, či v posledných dvoch rokoch mali covid, tak sa im test isto ukáže ako pozitívny.

Pomáha to aj pri falšovaní počtu úmrtí na covid, kde každá osoba, ktorá zomrie na čokoľvek, môže byť označená ako „zomrela na covid“ a nemocnice s lekármi dostanú štedré bonusy.

XE sa bude počítať ako omikron, dokým skorumpované laboratóriá prevádzkované vládou a farmaceutickými firmami nezistia spôsob, ako predstierať, že existuje rozdiel

New York a Kalifornia zaznamenali nové prípady nachladnutia variantom omikron.

Veda síce nikdy riadne nedokázala, čo je delta, omikron alebo XE, no nemocnice a lekári si musia niečo zapísať, aby pandémiu udržali pri živote.

Napriek všetkému Svetová hoaxová organizácia (WHO) tvrdí, že XE je „o 10% prenosnejší“ ako BA.2 (najprenosnejší podvariant omikronu), no potom dodáva, že tieto zistenia si vyžadujú ešte ďalšie potvrdenie.

Počkajte čo to povedali?

Takže XE je prenosnejší ako synovec omikronu a synovec omicron BA.2 bol prenosnejší ako delta a alfa dohromady, ale žiadny z nich nie je horší ako bežné prechladnutie.

To je tá „pandémia“, ktorej by sme sa všetci mali TAK OBÁVAŤ, že máme všetci ozlomkrky utekať na injekciu vyrábajúcu v tele miliardy toxických priónov, ktoré upchávajú naše cievy a spôsobujú nepravidelný srdcový tep, poruchy centrálneho nervového systému či rakovinové nádory?

Samozrejme. Hej, pozrite sa, sú to farmaceutické firmy, ktoré kričia: „Covid! Dávajte si pozor na pandémiu nádchy!“

 

Autor: S.D. Wells, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Pin It