Žaloba tvrdí, že nemocnice neočkovaným nasilu dávali ventilátor a remdesivir – rozsudok smrti

(Ethan Huff, Natural News) Rozhodnutie podať remdesivir (extrémne nebezpečný experimentálny liek) pacientom s covidom a udusiť ich ventilátorom bol plán s použitím protokolovej „liečby“, o ktorej dnes vieme, že mnohých zabila. Táto liečba pritom nebola podložená žiadnou vedou, tvrdí žaloba v novom súdnom spore.

Nemocnice sa selektívne zameriavali na neočkovaných pre tento druh smrtiaceho protokolu, uvádza ďalej žaloba. Neočkovaní pacienti boli nútení užívať remdesivir a dýchať pomocou ventilátora takmer ako druh trestu za nedodržiavanie vládnych očkovacích nariadení.

Je pravda, že aj mnohým zaočkovaným pacientom bol naordinovaný rovnaký protokol. To preto, lebo federálna vláda platila nemocniciam hromady peňazí za každého pacienta, ktorý ho dostal.

Zdá sa však, že neočkovaní ho dostávali častejšie ako očkovaní. (Súvisiace: Ukázalo sa, že užívanie remdesiviru zvyšuje riziko hospitalizácie a smrti pacienta.)

„Ak existuje nejaká skupina, na ktorú sa zamerali, tak sú to práve neočkovaní,“ hovorí právnik Dan Watkins, ku ktorému sa nedávno pripojil Michael Hamilton v relácii „The Alex Jones Show.“

„Akonáhle zistili, že nie ste zaočkovaní, okamžite vás presunuli do tohto protokolu, starostlivosť o vás šla dole kopcom a nikto vám nevenoval pozornosť, dokým ste neumreli.“

Alex Jones z portálu Infowars odpovedal Watkinsovi slovom „wow“, šokovaný týmto zjavným prejavom toho, čo opísal ako „bio neetické eugenické cielenie“ na neočkovaných.

Zavraždila nemocnica niekoho, koho poznáte, remdesivirom, ventilátorom a vyhladovaním? Podniknite právne kroky!

Dňa 7. septembra Watkins a Hamilton oficiálne oznámili podanie žalôb na národnej tlačovej konferencii.

Prvá žaloba, ktorá sa má podať, sa stane „prvým medzníkom v krajine“ proti trom nemocniciam, ktoré boli prichytené pri vraždách nezaočkovaných pacientov za „odmeny“, ktoré im poskytla federálna vláda.

Tieto nemocnice boli platené z peňazí daňových poplatníkov za vraždenie pacientov pomocou smrteľnej kombinácie obmedzenia jedla a tekutín (boli vyhladovaní a dehydrovaní), remdesiviru, mechanickej pľúcnej ventilácie a vysokých dávok morfínovo-midazolamového koktailu na potlačenie dýchania.

(Poznámka: A keď pacient zomrel, tak ešte cynicky vyhlásili, že „mal sa dať zaočkovať“ alebo, že „keby sa dal zaočkovať, mohol ešte žiť“.)

Všetky tri nemocnice sa nachádzajú v meste Fresno v Kalifornii. Obžaloby obviňujú každú z nich z úmyselného zabitia, lekárskych pochybení, týrania starších a rôznych iných porušení práv pacientov.

„Nadácia Truth for Health Foundation (Pravda pre zdravie) prisľúbila finančnú podporu pre tento súdny proces ako jednu z našich snáh na obranu ľudských práv, ktorá slúži verejnému blahu tým, že pomáha chrániť bezpečnosť verejnosti, brániť práva pacientov a brániť život,“ oznámila nadácia Truth for Health Foundation, verejná charitatívna organizácia založená v Arizone.

„Právnik Watkins aj právnik Hamilton boli poverení nadáciou Truth for Health Foundation, aby pomáhali pri niekoľkých právnych iniciatívach na ochranu ľudských a občianskych práv chránených zákonom.“

Reakcie ľudí na novú súdnu žalobu

V sekcii komentárov na stránke The Liberty Daily’s na Substacku niekto poukázal na to, že nemocnice v celej Amerike a na celom svete tiež odmietali poskytnúť pacientom včasnú liečbu, t.j. odmietli pacientom povoliť jednoduché, bezpečné a osvedčené lieky, ako je ivermektín. a hydroxychlorochín (HCQ).

„Nemocnice ich poslali domov a povedali im, aby čakali,“ napísala táto osoba.

„Keď sa im zdravotný stav výrazne zhoršil, boli už príliš chorí na liečbu. Ak má niekto zápal pľúc v počiatočnom štádiu, liečte ho včas, pretože ak sa mu zhorší, môže zomrieť. To dá zdravý rozum.“

Niekto iný odpovedal na tento komentár otázkou, kedy bol zdravý rozum niekedy súčasťou plandémie.

„Od začiatku to bol podvod, ktorý zarábal peniaze a zisk riadil všetky rozhodnutia, z ktorých väčšina boli nesprávne rozhodnutia z hľadiska etiky a zdravotnej starostlivosti,“ dodala táto osoba.

„V pekle je špeciálne miesto pre kreténov ako Herr Fauci (odkaz na Herr Hitler), ktorý zosnoval tento zločinecký plán proti ľudskosti (čiže proti nám).“

Viac najnovších správ o podvodémii covidu nájdete na stránke Pandemic.news.

Záver

Tento článok píše o situácii v USA, no na Slovensku sa mali diaľ presne rovnaké veci. Písali sme o tom aj v článku, v ktorom mladá lekárka z Košíc vypovedala, ako jej v košickej nemocnici zavraždili otca, tiež lekára, údajne preto, lebo nebol očkovaný.

Uvedený článok nájdete tu: Šokujúce svedectvo lekárky o úmrtí jej otca na covidovom ARO v Košiciach

Áno, čítali ste správne. Lekári mali zavraždiť lekára. Ak sa lekári takto správajú k vlastným, ako sa potom asi správajú k bežným ľuďom?

 Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net
Pin It