Budete jesť umelý hmyz a syntetické mäso?

Svetové ekonomické fórum chce prinútiť ľudstvo jesť geneticky upravený hmyz chovaný v továrňach a syntetické, v laboratóriu vypestované „plastové“ mäso. Hovorí sa, že to „zachráni planétu“.

Jedným z „cieľov udržateľnosti“ WEF je „nulový hlad“. Ich cieľom je nakŕmiť všetkých ľudí na svete novými „udržateľnými" potravinovými riešeniami. Tento plán zahŕňa zničenie prirodzeného, zdravého hovädzieho dobytka kŕmeného trávou a nahradenie zdravého mäsa geneticky modifikovanými a silne rozprašovanými rastlinnými proteínmi, umelými laboratórnymi pestovanými „plastmi". "mäso a geneticky modifikovaný hmyz, ktoré sa chovajú v obrovských továrňach na chrobáky. Týmto spôsobom "zachránime planétu", hovoria...

Bill Gates – ktorý úzko spolupracuje s WEF – skupuje všetku poľnohospodársku pôdu v Amerike a zároveň stavia továrne, kde sa bude pestovať syntetické mäso. Áno, čítate správne... syntetické mäso, pestované v laboratóriách.
Mysleli ste si, že rakovina je už na zemi vážnym morom, ktorý každoročne zabíja milióny ľudí? Počkajte, kým populácia začne hromadne konzumovať syntetické, v laboratóriu vypestované, úplne neprirodzené mäso. Hovädzie mäso z priemyselných dávok je už preukázané ako vysoko karcinogénne v porovnaní s hovädzím mäsom kŕmeným trávou. Od nástupu kriminalizovaného mäsového priemyslu sa prípady rakoviny prekonali. Táto nová zásoba GMO, syntetických „potravín“ spôsobí, že miera rakoviny pôjde do nekonečna a ešte ďalej... o tom niet pochýb. Ďalší nástroj eugeniky a genocídy.

Zničenie dodávky jedla

Aby sa ľudstvo stalo závislým od ich nových syntetických, GMO potravín, je potrebné zničiť existujúcu produkciu potravín. V posledných rokoch zhorelo v plameňoch viac ako sto (!) najväčších centier výroby potravín v USA. Len nedávno bol podpálený najväčší výrobný závod na svete, ktorý sa nachádza v Paríži.

Nech sa to ponorí do... všetkých veľkých potravinárskych závodov v USA a č. 1 zariadenie na výrobu potravín na svete, vyhorí práve vtedy, keď WEF hovorí o ukončení súčasných dodávok potravín a o tom, že celé ľudstvo bude závislé od ich nových syntetických potravín.

 

V Holandsku vláda – ktorú kontroluje WEF – požaduje od všetkých farmárov, aby zabili väčšinu svojho dobytka. Vláda hrozí, že zabaví pôdu farmárom, ktorí odmietajú zlikvidovať svoje zvieratá.
Smiešna výhovorka je, že dobytok produkuje príliš veľa oxidu uhličitého, čo je „zlé pre klímu“. Ale zároveň chce vláda nahradiť poľnohospodársku pôdu... drž sa svojho sídla... priemyselnými parkami a novými mestskými oblasťami. Plánujú spojiť všetky veľké mestá do jedného monštruózneho Mega Smart City s názvom TriState, ktoré zaberie väčšinu Holandska. V skutočnosti to bude pre klímu oveľa lepšie ako všetky kravy pasúce sa na zelených pastvinách!

Ceny energií sa prudko zvyšujú, takže väčšina zariadení na výrobu potravín už nemôže platiť účty za energiu. Jeden pestovateľ produktov v Holandsku zaznamenal, že jeho ročný účet za energiu sa zvýšil zo 146 000 eur na viac ako 3 MILIÓNY EUR! To je znásobenie nákladov na energiu faktorom DVADSAŤ! Cez noc skrachoval... Takto zničia existujúci dodávateľský reťazec:

požadovať zabíjanie dobytka, zaberanie poľnohospodárskej pôdy, vypaľovanie potravinárskych podnikov a ich vytláčanie z útesu so šialenými nákladmi na energiu.
Rovnaká agenda sa presadzuje po celom svete. V Austrálii je pestovanie vlastného jedla démonizované ako „veľmi nebezpečné“ z dôvodov „biologickej bezpečnosti“ a v Spojenom kráľovstve vláda tvrdí, že záhradkárčenie zvyšuje srdcové choroby. Ľuďom sa hovorí, že pri práci v záhrade by mali nosiť masku!

Medzitým sa po celom svete stavajú továrne na chrobáky, aby sa množili bilióny geneticky modifikovaných chrobákov, ktoré by nahradili prirodzené zásobovanie potravinami.

Prirodzene, tento hmyz bude kŕmený tým najlacnejším odpadom, aký si dokážete predstaviť, podobne ako na farmách s vysoko toxickými rybami, kde pláva nespočetné množstvo rýb – a konzumuje ich! - vlastný odpad. Všetko pre „lepší a udržateľnejší svet“ povzbudzujú šialenci Svetového ekonomického fóra.

Zatiaľ čo prísľub dosiahnuť „nulový hlad“ vo svete znie humanitárne, skutočná agenda je taká diabolská, ako len môže byť:

chcú urobiť ľudstvo závislým od umelej potravy, úplne kontrolovanej WEF.

V časti 5 World Domination Series uvidíte šokujúci prehľad niektorých z najšialenejších plánov WEF, ako je zabíjanie všetkých starších ľudí, blokovanie slnka plťou veľkosti Brazílie atď. Ak si chcete prečítať celú sériu v jednom odhaľujúcom príspevku, potom použite nasledujúci odkaz:

https://www.stopworldcontrol.com/domination

Zdieľajte to!
Skopírujte túto webovú adresu a uverejnite ju na svojich účtoch sociálnych médií alebo ju pošlite ostatným e-mailom.

https://www.stopworldcontrol.com/bugs

Pin It