Dnes už spoľahlivo vieme, že kabala chce rozpútať 3. svetovú vojnu

(Vernon Coleman, Expose News) Ešte v polovici apríla 2022 som napísal článok, v ktorom som vyjadril obavy, že nás spiklenci z globálnej kabaly tlačia do svetovej vojny. Názov tohto článku bol „Chcú teraz spiklenci 3. svetovú vojnu?“

Dnes to už vieme. Naozaj chcú. Novinári a ich spolupracovníci, ktorí sa posmievali a tvrdili, že sa to nikdy nemôže stať, sa jednoznačne mýlili – opäť raz.

Podvodná pandémia, vakcíny, lockdowny, rúška a množstvo psychologických trikov na vymývanie mozgov, ktoré zaviedli klamárske, podvádzajúce vlády a vládni poradcovia, boli navrhnuté tak, aby vydesili a prinútili obyvateľstvo, aby sa naučilo poslúchať akékoľvek pokyny, ktoré dostanú a prijať akékoľvek klamstvá, ktoré mu povedia.

Cieľom, ako sme celý čas vedeli, bolo znížiť veľkosť svetovej populácie. To nám spiklenci často naznačovali. A presne to aj mali na mysli.

Covidové vakcíny ako tikajúce bomby v telách zaočkovaných ešte zabijú mnohých. Opustenie starých, chorých a invalidných zabije milióny ľudí. Rastúci hladomor v Ázii a Afrike zabije približne miliardu ľudí. To ale nebude dosť rýchle. Stará dobrá, dlhá a zámerne vyvolaná vojna však zabije miliardy.

Je to možné, pretože sprisahanci potláčajú pravdu, démonizujú pravdovravných a desia milióny ľudí, aby sa stali kolaborantmi v ich diabolskom sprisahaní.

A, samozrejme, lekárska profesia kúpená a platená (kúpená s obrovskými, bezprecedentnými poplatkami financovanými daňovými poplatníkmi za vakcíny, o ktorých museli vedieť, že narobia viac škody ako úžitku) a zapredané médiá (kúpené masívnou reklamou financovanou daňovými poplatníkmi, ktorá ich udržuje pri živote) podporujú a propagujú kabalu a jej sprisahanie.

Hneď od začiatku som cítil, že je úplne jasné, že to, čo sa deje na Ukrajine, sa používa ako výhovorka na budovanie nadšenia pre 3. svetovú vojnu.

A od začiatku toho, čo sa dá najlepšie opísať ako vojna orwellovských plánovačov, spiklenci tvrdo pracovali na tom, aby tlačili kolaborantskú verejnosť (mozgy zmäkčené príliš dlhými mesiacmi nosenia rúšok a príliš mnohými toxickými injekciami), aby požadovali vojnu proti Rusku.

Vláda Veľkej Británie – ktorá sa doslova topí v dlhoch – míňa ďalších 25 miliárd libier ročne na posielanie zbraní a munície na Ukrajinu, aby zabezpečila, že vojna bude pokračovať a bude sa zhoršovať.

Putin je tlačený do kúta v nádeji, že bude taký zúfalý, že zhodí jadrové bomby na Ukrajinu. To je presne to, čo spiklenci chcú.

Poľutovaniahodná zmes hlupákov a kreténov, ktorí sú slepí voči tomu, čo sa deje, s mozgami poškodenými toxickými vakcínami, krikom prejavujú svoju podporu Ukrajine – bez toho, aby mali tušenie, čo sa deje a prečo.

Nikomu z nich nezáleží na množstve ďalších vojen vo svete (napr. v Jemene a Sýrii) alebo na tom, že Ukrajina a Rusko majú dlhú históriu hádok a vzájomného zabíjania sa. Nikoho z nich nezaujíma, že Ukrajina je rovnako vinná za vojnové zločiny ako Rusko.

S vymytými mozgami ignorantsky mávajú ukrajinskými vlajočkami. Sú ako bezduchí, úbohí a opití besniaci futbaloví fanúšikovia. Radnice miest a ich znepokojení, no mozgovo mŕtvi občania, vyvesujú na stožiaroch ukrajinské vlajky a samoľúbo mrnčia od sebauspokojenia.

Motoristi majú na autách pripevnené alebo namaľované vlajky Ukrajiny. Ľudia, ktorí vyzerajú inteligentne a ľudsky, majú na chlopni kabátov odznaky Ukrajiny. Nikto z nich nemá dostatočne vyspelý mozog na to, aby si uvedomil, že sú len pešiakmi v orwellovskej hre klamstva a nadvlády.

Rovnakým spôsobom, akým nemecká invázia do Poľska viedla k 2. svetovej vojne, je teraz jasné, že ruská invázia na Ukrajinu by mohla byť pre kabalu ospravedlnením na rozpútanie 3. svetovej vojny.

Ako som tvrdil už v apríli 2022, už niet pochýb o tom, že NATO zámerne dotlačilo Rusko k invázii na Ukrajinu.

Niet pochýb ani o tom, že toto nie je zďaleka najvážnejšia vojenská aktivita, ktorá sa v súčasnosti vo svete vyskytuje. Vojny v Jemene a Sýrii zabili oveľa viac ľudí, no medzi západnými politikmi či novinármi vyvolali malý alebo žiadny záujem.

Nemyslím si, že niekto, kto si naštudoval všetky dôkazy, by nesúhlasil so záverom, že Rusko bolo vyprovokované k invázii na Ukrajinu, aby pomohlo presadiť plány tých, ktorí plánujú Veľký reset.

 

Nedostatok potravín, palív a hnojív, ktorý je priamym dôsledkom organizovanej invázie, zruinuje globálnu ekonomiku a prinúti rast inflácie, cien a úrokových sadzieb.

Na Západe, najmä v Európe, bude veľa ťažkostí. Milióny ľudí prídu o prácu a milióny o svoje domovy.

Skutočné náklady však pocítia Afrika a Ázia, kde v najbližších mesiacoch zomrú od hladu stovky miliónov ľudí. Bolo by naivné si myslieť, že to bolo niečo iné ako úmyselná genocída. S politikmi zodpovednými za smrtiace sankcie proti Rusku by sa malo zaobchádzať ako s vojnovými zločincami. Tieto sankcie spôsobili najväčšie škody v západnej Európe.

V apríli som napísal, že si myslím, že je niekde medzi nepravdepodobným a nemožným, aby sa boje na Ukrajine rozšírili do zvyšku Európy a priviedli nás do 3. svetovej vojny. Myslel som si, že aj tí najagresívnejší, vojnu milujúci kolaboranti cúvnu, keď budú ceny potravín a pohonných hmôt stúpať.

Ale médiá urobili svoju prácu dobre. Novinové komentáre sú plné požiadaviek na viac akčnosti, viac nábojov, viac vojny. Politickí lídri hovoria o zosadení Putina a jeho zatknutí.

Ľudia, ktorí od roku 2014 počas 8 ročného konfliktu medzi Ruskom a Ukrajinou na Donbase mlčali, sú teraz zrazu naplnení hrôzou. Ľudia sú zrazu zdesení – pretože im bolo povedané, aby boli zhrození.

Ľudia, ktorým boli vymyté mozgy, aby požadovali väčšiu vojnu, boli zmanipulovaní a neuvedomujú si, že sú využívaní. Sú to tí istí ľudia, ktorí prepadli mýtu o recyklácii. Sú to tí istí ľudia, ktorí prepadli mýtu o globálnom otepľovaní. Sú to tí istí ľudia, ktorí prijali toxické, experimentálne „vakcíny“ s nespútaným nadšením.

Títo ľudia boli vyformovaní, vycvičení a premenení na dôverčivých poddajných služobníkov Veľkého resetu.

Už sme hlboko zapojení do tejto zámerne vykonštruovanej vojny. Britská vláda poslala zbrane na Ukrajinu, čím zapojila Britániu do konfliktu.

Verejnosť sa vyzýva, aby podporila Ukrajinu. Médiá pod vedením spiklencov neustále informujú o zverstvách (ktoré sa mohli, ale aj nemuseli stať) a nabádajú verejnosť, aby volala po väčšej účasti Západu v konflikte na Ukrajine.

Jednotliví ruskí občania (ktorí nespáchali žiadne zločiny, nieto ešte aby boli zapojení do invázie na Ukrajinu) sú prenasledovaní a trestaní.

Športovcom a hudobníkom, ktorí sú zhodou okolností Rusi, bola odopretá možnosť vykonávať svoje remeslo len preto, že majú ruské pasy. Podnikatelia sú svedkami toho, že sa im berie majetok – jednoducho kvôli ich občianstvu. Hovorí sa o konfiškácii majetku všetkým ruským občanom.

A verejnosť je neustále vyzývaná, aby podporovala Ukrajinu. Nevidel som žiadne známky podpory utláčanému ľudu Sýrie alebo utláčanému ľudu Jemenu, ale s ľuďmi z Ukrajiny sa zaobchádza ako s veľmi výnimočnými.

Spiklenci, ktorí ovládali svet posledné dva roky a ktorých verejne deklarované ciele zahŕňajú genocídu, digitálne zotročenie a svetovú vládu, tlačia verejnosť k tomu, aby žiadala, aby sa Británia, Amerika a ďalšie krajiny viac zapojili do konfliktu na Ukrajine. Viac bômb a viac zabíjania. Plánom je dotlačiť Rusko k predĺženiu vojny.

Je náhoda, že sa britská kráľovská rodina sťahuje preč z Londýna? Ako bezpečné budú veľké mestá v najbližších mesiacoch?

Toto sú zlé časy, organizované a riadené zlými sprisahancami.

Jedinou istotou je, že spiklenci zatiaľ stále vládnu. A do karát im hrajú nevinné bábky, ktoré nosia alebo vyvesujú svoje vlajočky na podporu Ukrajiny.

Tento konflikt vyvolali sprisahanci. A je čoraz jasnejšie, že s tým neskončili.

Pred niekoľkými mesiacmi bola 3. svetová vojna takmer nemožná. Dnes by ste museli byť veľmi naivní, aby ste si neuvedomili, že 3. svetová vojna je súčasťou ich plánu.

Existujú náznaky, že čoraz viac ľudí sa prebúdza do skutočnej katastrofy, ktorej teraz čelíme. Ľudia sa pýtajú, prečo by mali hladovať a mrznúť kvôli konfliktu, ktorý sa ich netýka – konfliktu, ktorý vytvorili a riadia politickí lídri v Amerike a Európe, bábky slúžiace globalistickej kabale.

 Autor: Vernom Coleman, Zdroj: expose-news.com, Spracoval: Badatel.net
Pin It