Krvné banky neočkovaných? Spoznajte rastúce hnutie za čisté krvné transfúzie

(Ethan Huff, Natural News) Švajčiarsky naturopat George Della Pietra spustil novú službu „Bezpečné darcovstvo krvi“ na poskytovanie čistej, neočkovanej krvi pacientom, ktorí potrebujú transfúziu.

Keďže všeobecný prísun krvi je teraz kontaminovaný „plne zaočkovanou“ chemickou krvou s vysokým obsahom hrotových proteínov, dopyt po čistej krvi prudko stúpa. Pietra to zjavne považoval za skvelú príležitosť poskytnúť čistú krv, ktorá je teraz žiadanejšia než kedykoľvek predtým.

Pietra nazýva masovú očkovaciu kampaň proti Covid-19 „zločinom storočia“. Je presvedčený, že mRNA vakcíny proti covidu „kontaminujú“ krv a ničia imunitný systém.

Ak neočkovaná osoba dostane transfúziu krvi obsahujúcu hrotové proteíny a čokoľvek iné, čo sa nachádza v týchto fľaštičkách, môže sa tiež kontaminovať. Z uvedeného dôvodu prišiel so službou SafeBlood Donation (Bezpečná krvná transfúzia).

Globálnymi korporáciami kontrolované médiá sa Pietrovi vysmievajú a obviňujú ho z pseudovedy. Faktom však zostáva, že čistá krv je čoraz žiadanejšia, pretože pokazené veci nikto nechce.

(Súvisiace: Pamätáte si, keď bol americký Červený kríž prichytený pri miešaní očkovanej s neočkovanou krvou?)

„Dostávam stovky e-mailov, ktoré sa ma pýtajú: Máte k dispozícii krv, pretože o tri týždne ma čaká operácia?“ cituje Pietra.

„Chceme byť platformou pre ľudí, ktorí chcú mať slobodnú voľbu darcov krvi. Či už si myslia, že existuje skutočná konšpiračná teória ako nastáva Nový svetový poriadok, alebo či jednoducho z akéhokoľvek dôvodu hovoria, že nechcú krv od zaočkovaných“.

Stáva sa čistá, neočkovaná krv horúcou luxusnou komoditou?

V ére po masovom kovidovom očkovaní ​​je čistá, neočkovaná krv považovaná za niečo špeciálne. Keďže sa zdá, že neočkovaní sú v menšine (na Západe, u nás našťastie nie), tak relatívna vzácnosť tejto čistej, nezaočkovanej krvi jej potenciálne dáva vyššiu cenu.

Na všetkých sociálnych médiách sa ako huby po daždi začínajú objavovať takzvaní „čistokrvní“ tvrdiac, že neočkovaná krv stojí veľa peňazí.

 

To isté platí pre spermie od neočkovaných mužov, o ktorých niektorí hovoria, že by sa mohli stať „ďalším bitcoinom“.

Je možno choré uvažovať o tom všetkom v peňažnom vyjadrení. Taká je však povaha kapitalistického sveta, kde sa musí speňažiť každý posledný detail ľudského života, aby sa naplnila neukojiteľná chamtivosť sveta, ktorý sa úplne zbláznil.

V súčasnosti má SafeBlood Donation členov v najmenej 16 krajinách, ktorých cieľom je založiť krvné banky, ktoré svojim členom poskytujú neočkovanú plazmu. Plánom je tiež tlačiť na viac nemocníc a zdravotníckych úradov, aby umožnili „riadené darovanie“ špecificky nezaočkovanej krvi v tradičných centrách darcovstva krvi (transfúznych staniciach).

„Lekárske úrady povoľujú priame darcovstvo len v špecifických situáciách, keď je to z lekárskeho hľadiska nevyhnutné, ako napríklad získanie vzácnej krvnej skupiny, ale odmietajú rastúce žiadosti o „neočkovanú“ krv z etických a zdravotných dôvodov,“ uviedlo jedno médium.

Medicínsky systém sa bráni rozlišovaniu očkovanej a neočkovanej krvi

Dôvod, prečo sa SafeBlood Donation stretáva s určitými ťažkosťami, je ten, že „oficiálne“ zdroje, vrátane amerického Úradu pre kontrolu potravín a liečiv (FDA), všetky trvajú na tom, že medzi očkovanou a neočkovanou krvou nie je žiadny rozdiel.

Dá sa očakávať, že súčasný medicínsky systém nebude akceptovať to, o čo sa SafeBlood Donation a jeho členovia snažia. Preto nevyhnutným výsledkom tohto hnutia bude vytvorenie úplne novej infraštruktúry darcovstva krvi, kde je povolená iba čistá krv.

„Nikdy som nevidel takú krv,“ hovorí Pietra o anomáliách, ktoré si všimol pri vyšetrovaní krvi plne zaočkovaných darcov, čo ho podnietilo vytvoriť jeho organizáciu SafeBlood Donation.

„Úprimne povedané, toto bol hlavný dôvod, prečo som toto celé začal, pretože keď som to videl, bol som tak zdesený.“

Najnovšie správy o boji za čistú krv v postkovidovej vakcinačnej ére nájdete na stránke Plague.info.

 

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Pin It