Vodič papalášov z WEF priznal, že odmietajú jazdiť v elektrických autách, žiadajú benzínové

 

(Baxter Dmitry, Newspunch) Elity zo Svetového ekonomického fóra (WEF) odmietajú používať elektrické autá a požadujú, aby boli vození v „normálnych autách“ poháňaných benzínom.

V Davose sa japonská novinárka Masako Ganaha rozprávala so šoférom voziacim VIP ľudí, ktorí sa zúčastnili výročného zasadania Svetového ekonomického fóra. Napriek tomu, že WEF presadzuje vo svete používanie elektromobilov, na ich vlastnú prepravu vodič nemohol použiť elektrinou poháňané auto.

Šofér ďalej vysvetlil, že elity sú presvedčené, že elektrické vozidlá sú veľmi „nebezpečné“, preto by ich mali používať iba obyčajní ľudia.

Tu si môžete pozrieť video novinárky s vodičom VIP „elít“ z Davosu (v angličtine):

Ďalšie dôkazy, že elity vodu kážu, no víno pijú

Svetové ekonomické fórum urobilo tento rok počas svojho zasadania niekoľko zmien. Davos má po novom heliport, takže VIP členovia môžu opäť lietať v helikoptérach. Okrem toho už neexistuje limit CO2 pre ich autá.

Inými slovami, elektrické autá sú len pre obyčajných ľudí a normálne autá so spaľovacími motormi využívajúce fosílne palivá sú pre elitu.

Minulý týždeň sme odhalili, že davoské elity odmietajú dovoliť zaočkovaným pilotom lietať na ich súkromných lietadlách a uprednostňujú neočkovaných pilotov, pretože je oveľa menej pravdepodobné, že počas letu utrpia zástavu srdca.

Toto je posledný príklad, že „jedno pravidlo platí pre teba, iné pre mňa“. Davoskí miliardári sú najnehanebnejší pokrytci na svete.

Letiská v okolí Davosu sa každý rok zaplnia tisíckami súkromných lietadiel, napriek údajným zeleným politikám krajne progresívno-liberálnych miliardárov. Tí sa zgrupujú prevažne vo WEF, aby tam spoločne plánovali, ako zbaviť obyčajných ľudí ich slobody.

Záver

Číre pokrytectvo „elít“ by nemalo byť žiadnym prekvapením. Minulý rok bol Bill Gates prichytený, ako priznal, že agenda klimatických zmien je pre WEF podvod. Vo videu sa chváli, že výraz „čistá energia“ nakazil mysle ľudí.

Podľa Gatesa, ktorý sa v roku 2018 rozprával s publikom zo svojho najužšieho kruhu, môžu byť veterná, solárna, batériová technológia a iné obnoviteľné zdroje energie módne, ale nie sú schopné vyriešiť klimatické zmeny.

 

Autor: Baxter Dmitry, Zdroj: newspunch.com, Spracoval: Badatel.net

Pin It