Dr. Lee Meritová obvinila „uctievačov diabla“ z vytvorenia viacvrstvového depopulačného programu

 

(Belle Carter, Natural News) Pre Dr. Lee Merrittovú sa svet nachádza v duchovnej vojne – ale vedie sa na fyzickej úrovni. Podľa nej túto vojnu vytvorili globalistickí „uctievači Satana“.

„Jedna z vecí, v ktorú toto strašidelné náboženstvo verí, je, že ľudia musia s ich depopulačnou agendou prejaviť súhlas, aby im to karmicky ľahko prešlo,“ povedala pastorovi Leonovi Benjaminovi v nedávnej epizóde relácie „B-Alert News“ na Brighteon.TV.

Ako príklad najmasívnejšieho projektu genocídy uviedla Dr. Merrittová kvázi-povinné očkovanie v mnohých krajinách.

„Nikdy nebudú priamo násilím nútiť ľudí očkovať sa tak, že ich zviažu a násilne podajú vakcínu. Vždy musíte nejakým spôsobom vyjadriť súhlas, pretože aj diabol musí zachovať božský princíp slobodnej vôle. To ich nejakým spôsobom zbavuje karmickej viny,“ povedala Dr. Merrittová, ktorú systém „zrušil“ po tom, čo kritizovala povinné nosenie rúšok.

„Keď nám povedali, že vírus sa rozšíril po celej Číne a zabíjal ľudí, neklamali. Nepovedali nám však, že v latinčine vírus znamená toxín alebo jed. Neznamená to malý zárodok, ktorý vyjde z vašich úst a nakazí iných ľudí.“

Dodala, že to bolo preto, že mali plán zaviesť „opatrenia“ na zmiernenie šírenia vírusu vo forme, že ľudia budú od seba dodržiavať odstupy 2 metre a nosiť na tvári rúška.

„Vidíte, to je veľká protiľudská agenda. Sú za ňou indivídua, ktoré naozaj chcú zničiť Zem a s ňou aj nás.”

(Súvisiace: Lekári Lee Merrittová a Ben Tapper kritizujú americký Úrad pre kontrolu a prevenciu ochorení (CDC) za neskoré priznanie, že rúška a PCR testy sú bezcenné.)

Toxické vakcíny nie sú jediný depopulačný program

Ortopédka a neurochirurgička tiež poukázala na to, že „depopulačný program“ už nejaký čas prebieha a ako ďalší príklad uviedla jedy, ktoré na nás sypú cez takzvané chemtrails už od desaťročia a z neba tak otravujú ľudí aj zásoby potravín.

„Máme na to toľko dôkazov. Napríklad, lekári z Harvardskej univerzity boli platení za to, aby klamali o tom, čo spôsobuje infarkty, nakoľko cukrovarnícky priemysel si už od 60. rokoch 20. storočia veľmi dobre uvedomoval, že so zvýšeným výskytom infarktov súvisia práve sacharidy,“ povedala.

Ďalej uviedla, že vždy, keď sa to nejaký lekár pokúsil vytiahnuť a napísať o tom článok, títo ľudia z Harvardu následne noviny znevážili. Stačilo im na to pár slov a už sa do danej témy nikto neodvážil zabrdnúť.

Ďalej spojila depopulačnú agendu s tým, ako patológovia zatajili skutočný dôvod úmrtí na vrchole pandémie Covid-19. Uvedení zdravotníci mnohé pitvy dokonca ani len nevykonali, pretože by podľa protokolov údajne mohli šíriť koronavírus.

Dr. Merrittová: Útok na ľudstvo sa ešte neskončil

Podľa pastora Benjamina je dobré, že sa ľudia začínajú prebúdzať a stretávať sa, aby odhalili tých, ktorí klamú o „depopulačnej agende“ globálnych elít. Povedal, že spolupracujú s mainstreamovými médiami, publikáciami, štátnymi činiteľmi a politikmi.

„Nerád to hovorím. Kandidoval som do Kongresu v rokoch 2020 a 2022, pretože som myslel na to, ako slúžiť ľuďom a riešiť problémy. Väčšina politikov však nechce riešiť žiadne problémy. Chcú byť len pred kamerou, aby klamali a potom povedali, že jednoducho nevedia prísť na to, čo sa deje,“ lamentoval pastor.

Merrittová súhlasila a povzbudila poslucháčov, aby pokračovali v odpore voči systému, pretože rôzne „povinnosti“ sa neskončili. Oni teraz len vyhodnocujú svoj covidový puč a zisťujú, koľkým ľuďom skutočne ublížili vakcínou a aký bude počet úmrtí a zároveň plánujú svoje ďalšie kroky.

„Jeden zo spôsobov, ako to robia, je, že vás rozptyľujú nezmyslami. Sú ako taký kúzelník, ktorý máva ľavou rukou na odpútanie vašej pozornosti, zatiaľ čo vám pravou rukou vyberá veci z vrecka,“ dodala.

Záver

Navštívte stránku Depopulation.news, kde nájdete ďalšie články súvisiace s agendou globálnych elít na depopuláciu ľudstva.

Autor: Belle Carter, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Pin It