Profesor objavil, že covidové vakcíny boli kontaminované miliardami kúskov cudzorodej DNA

 

(Expose News) Expert na genomiku rakoviny Dr. Phillip Buckhaults nedávno vypovedal v Senáte Južnej Karolíny o zistenej kontaminácii DNA v mRNA vakcínach proti Covid-19 od spoločnosti Pfizer.

V každej dávke vakcíny Pfizeru sa podľa neho nachádzajú odhadom stovky miliárd kúskov plazmidovej DNA. Tieto kúsky DNA sú zabalené v lipidových nanočasticiach, v podstate ide o syntetický vírus, ktorý je dodávaný bunkám zaočkovaných ľudí.

Dr. Phillip Buckhaults je profesorom na Univerzite v Južnej Karolíne. Má doktorát z biochémie a molekulárnej biológie a vedie výskum genomiky rakoviny. To znamená, že on a jeho tím sú špecialisti na odhaľovanie cudzích kúskov DNA na miestach, kde by sa nemali nachádzať.

Dňa 12. septembra 2023 vypovedal pred parlamentným výborom pre medicínske záležitosti Senátu Južnej Karolíny vytvorenom pre záležitosti Ministerstva zdravotníctva a kontroly životného prostredia.

„Vakcína od Pfizeru je kontaminovaná DNA z plazmidov. Nie je to len mRNA, má v sebe aj kúsky DNA,“ povedal Prof. Buckhaults.

Jeho kolega, ktorý mal na starosti očkovací program v Columbii v Južnej Karolíne, si nechal všetky fľaštičky Pfizeru, ktoré obsahovali zvyšky vakcín z dvoch použitých šarží. Z týchto zvyškov profesor Buckhaults sekvenoval všetku DNA, ktorá bola vo fľaštičkách.

„Vidím, čo je vo vakcínach a je prekvapujúce, že je tam vôbec nejaká DNA. Je možné zistiť, čo to je a ako sa to tam dostalo, a som trochu znepokojený možnými dôsledkami z hľadiska ľudského zdravia aj biológie,“ povedal.

„Táto DNA môže spôsobovať zriedkavé, ale vážne vedľajšie účinky, ako napríklad úmrtia na zástavu srdca. Uvedená DNA sa môže a pravdepodobne aj bude integrovať do genómovej DNA ľudských buniek, ktoré boli transfekované zmesou vakcíny.

Takéto veci bežne robíme v laboratóriu, keď kúsky DNA zaobalíme do lipidového komplexu, podobne ako je to u vakcíny Pfizer, nalejeme to do buniek a veľa z toho sa prepíše do bunečnej DNA, čo znamená, že sa táto vložená DNA stane trvalou súčasťou buniek.

Nie je to len dočasná záležitosť. Odteraz je v tejto bunke a bude aj v každom jej potomstvo a to navždy… Takže, preto som trochu znepokojený, že táto DNA je vo vakcíne. Je to odlišné od RNA, pretože to môže byť trvalé.“

Na základe solídnej teórie a praxe molekulárnej biológie je teoretická, ale odôvodnená obava, že táto cudzorodá DNA môže spôsobiť trvalý autoimunitný útok na postihnuté tkanivo.

„Existuje tiež veľmi reálne teoretické riziko budúcej rakoviny u niektorých ľudí. V závislosti od toho, kde v genóme tento kúsok DNA pristane, môže dôjsť k narušeniu supresoru (potláčateľa) nádoru alebo sa aktivuje onkogén,“ dodal profesor.

„Myslím, že to nebude príliš časté, ale riziko nie je nulové.“

„DNA je dlhoveká,“ vysvetlil profesor Buckhaults. „S čím ste sa narodili, s tým aj zomriete a odovzdáte to svojim deťom. DNA má trvácnosť stotisíc rokov… Takže zmeny v DNA tu zostanú veľmi dlho.“

Ako sa cudzorodá DNA dostala do covidových vakcín

Profesor Buckhaults vysvetlil, že vo vakcínach Pfizer je extrémne veľa kúskov cudzorodej DNA. Hoci niektoré majú dĺžku 5 000 či 500 párov báz, väčšina kusov má okolo 100 párov báz. To je ale irelevantné, pretože pravdepodobnosť integrácie kúska DNA do ľudského genómu nesúvisí s jeho veľkosťou.

„Vaše riziko modifikácie genómu je len funkciou počtu častíc,“ povedal profesor.

„Všetky tieto malé kúsky DNA, ktoré sú vo vakcíne, poskytujú mnoho možností na modifikáciu buniek očkovaného človeka. Kúsky sú veľmi malé, pretože počas procesu výroby vakcíny sa ich pokúsili rozseknúť – ale v skutočnosti len zvýšili riziko modifikácie ľudského genómu.“

Tím profesora Buckhaultsa zobral všetky tieto malé kúsky DNA a „zlepil ich dohromady“, aby sa pokúsil zistiť ich zdroj.

Po zložení 100 000 kúskov DNA sa im podarilo určiť, že pochádzajú z plazmidov (čo sú cirkulárne DNA molekuly v baktériách a mikroskopických organizmoch), ktoré je možné kúpiť online od Agilentu. Ide o kalifornskú spoločnosť pôsobiacu v oblasti biologických vied, ktorá bola založená v roku 1999 ako dcéra spoločnosti Hewlett Packard.

„Je zrejmé, že Pfizer vzal tieto plazmidy a potom do nich naklonovali RNA hrotového proteínu. Ide o proces, pomocou ktorého vytvoríte veľa kópií mRNA… Potom vezmete túto mRNA a zmiešate ju s činidlom na transfekciu lipidových nanočastíc. No a teraz máte mRNA vakcínu.

Avšak nepodarilo sa im dostať cudzorodú DNA von skôr, ako to urobili… Vyvinuli síce určité úsilie, aby ju rozsekali na kúsky, avšak všetky tieto malé kúsky DNA boli zabalené spolu s mRNA. To, čo sa v skutočnosti stalo, je jasné z forenznej analýzy sekvenovania DNA,“ povedal profesor Buckhaults.

Profesor ďalej vysvetlil, že tento proces nie je rovnaký ako proces, ktorý bol použitý v úvodných vakcínach na získanie schválenia na ich núdzové použitie.

V šaržiach použitých na klinické testy ešte pred spustením hromadných očkovacích kampaní teda nebola žiadna cudzorodá DNA. Problém s kontamináciou DNA nastal až vtedy, keď Pfizer po získaní schválenia svojej vakcíny masovo zvýšil výrobu na miliardy dávok pre verejnosť.

„Môžeme kvantifikovať, koľko tejto DNA je vo vakcíne… Odhadujem, že v každej boli asi dve miliardy kópií jedného kusu plazmidu, ktorý hľadáme… Ak vidíte dve miliardy kópií z jedného kusu, potom máte pravdepodobne asi 200 rôznych kusov tejto plazmidovej DNA v každej dávke vakcíny,“ povedal profesor Buckhaults.

Dokopy stovky miliárd kúskov plazmidovej DNA sú zapuzdrené v lipidových nanočasticiach, takže všetko je pripravené na ich dodanie do buniek.

„To je zlý nápad,“ povedal profesor. „DNA je v podstate zabalená v syntetickom víruse, ktorý je schopný preniknúť cez bunkové membrány a vložiť svoj obsah do jadier buniek.“

Odporučil, aby sa očkovaní ľudia otestovali, či sa plazmidová DNA integrovala do ich genómov. Toto poškodenie je možné dokázať. Pri iných poškodeniach spôsobených vakcínami je možné mať pochybnosti ohľadne časovej súvislosti, avšak pri plazmidovej DNA viete poškodenie dokázať s istotou.

„Túto vec viete dokázať, pretože zanecháva stopu. Ak tú stopu nájdete v kmeňových bunkách poškodených ľudí, je to rovnaké, ako keby ste našli určitý typ olova u niekoho, kto je teraz mŕtvy. Potom bude celkom rozumné predpokladať, že práve to spôsobilo smrť,“ povedal profesor.

Záver

Úplné svedectvo profesora Buckhaultsa pre parlamentný výbor Senátu Južnej Karolíny si môžete pozrieť vo videu nižšie.

Dr. Jessica Roseová poskytla niekoľko ďalších myšlienok o jeho svedectve v článku na Substacku, ktorý si môžete prečítať na tomto odkaze.

Zdroj: expose-news.com, Spracoval: Badatel.net

Pin It