Pandémia vo svete kolabuje, no elita sa ju snaží zubami-nechtami udržať.

Už je tomu takmer rok, čo sa globalisti snažia pretvoriť naše životy po vypuknutí pandémie COVID-19. Už vyše mesiaca však celosvetovo dochádza k prudkému poklesu nových prípadov. Zdá sa, akoby už kolektívna imunita bola za rohom.

Napriek tomu svetová elita sa zúfalo snaží naďalej šíriť strach, ktorým ospravedlňujú ďalšie pokračovanie lockdownov a zrýchľovanie očkovania. Nemôžu predsa dovoliť, aby táto „kríza“ vyšla nazmar. 

Príkladom takéhoto šírenia strachu je nemecká kancelárka Angela Merkelová, ktorú agentúra Reuters citovala počas stretnutia skupiny G7 minulý piatok:

„Vrámci mnou navrhovaných opatrení silno zdôrazňujem, že pandémia sa neskončí, dokým všetci ľudia na svete nebudú zaočkovaní.“

Od inaugurácie nového amerického prezidenta Joe Bidena už stihli vlády USA a Nemecka zlepšiť medzinárodnú spoluprácu. Podľa Merkelovej sa zmenou vlády v USA posilnil medzinárodný multikulturalizmus.

A skutočne, podobne ako v Nemecku, aj nová Bidenova administratíva konzistentne prostredníctvom vrcholných predstaviteľov šíri strach, a to aj napriek drastickému zlepšeniu pandemickej situácie od inaugurácie.

V utorok (16.2.2021) prezident Biden vyhlásil pre CNN, že nejaká forma normality by mohla prísť už „na Vianoce“.

Avšak, zatiaľ čo západní lídri pokračujú v šírení atmosféry strachu do hláv miliónov ľudí, začína sa ukazovať jasné svetlo na konci pandemického tunela, pravdepodobne už túto jar.

Dr. Marty Makary, chirurg z Univerzity Johna Hopkinsa, napísal komentár pre Wall Street Journal (WSJ), v ktorom vysvetlil, prečo kolektívnu imunitu na COVID-19 môžeme dosiahnuť už v apríli 2021:

„…konzistentný a prudký pokles nových prípadov od 8. januára je možné vysvetliť iba pomocou kolektívnej imunity.

Správanie ľudí sa počas vianočných sviatkov náhle nezmenilo. Ľudia dokonca počas nich cestovali viac než v predošlom období.

Prudký pokles prípadov nevysvetľujú ani vakcíny, nakoľko miera zaočkovanosti je stále nízka a navyše vakcínam trvá niekoľko týždňov, kým zaúčinkujú“.

Dr. Makary argumentuje, že súčasný pokles prípadov nákazy, hospitalizácii aj úmrtí nie je možné vysvetliť opatreniami (lockdownami), bez ohľadu na to, ako veľmi by si to politici a ich nohsledi v médiách hlavného prúdu želali.

Kým od kolektívnej imunity na nový koronavírus nás delí len zopár mesiacov, západní lídri a ich spriaznené média pokračujú v pretláčaní naratívu strachu. Samozrejme, majú pre toto šialenstvo svoj dôvod.

Tým dôvodom nie je len pokračovanie v bezbrehom tlačení nových peňazí centrálnymi bankami, ale hlavne im ide o uchopenie ešte väčšej moci a kontroly na obyvateľstvom.

Niektoré štáty USA pod kontrolou guvernérov z Demokratickej strany, ktoré mali veľmi tvrdé lockdowny, začínajú odmietať posledné nariadenia Bidenovej administratívy a drakonické obmedzenia sa snažia naopak uvoľňovať. Napríklad taká Florida pod Republikánmi to urobila už dávno.

Obyvatelia štátov ovládaných Demokratmi konečne začínajú myslieť vlastnou hlavou a v prípade Kalifornie dokonca žiadajú odvolanie súčasného guvernéra (niečo na spôsob impeachmentu).

Najhoršie formy strašenia ľudí však prichádzajú nielen od západných lídrov, ale aj od miliardárskych pretláčateľov vakcín ako Bill Gates, ktorý naďalej tlačí na pokračovanie lockdownov, nosenie rúšok, dodržiavanie (anti)sociálnych odstupov až do roku 2022 a „úplnú zmenu v každom aspekte ekonomiky“.

Záver

Komentáre Angely Merkelovej, aj napriek vedeckým dôkazom o kolapse pandémie, jasne potvrdzujú, že za oponou existuje globalistická agenda, ktorú sa snažia presadiť.

No a jediný spôsob, ako túto agendu môžu naplniť, je neustále šírenie neopodstatneného strachu (nové mutácie vírusu, ktoré sa rýchlejšie šíria a sú smrteľnejšie).

Preto je dôležité týmto zločincom nenaletieť. Pandémii bude čoskoro koniec, musíme ešte chvíľu vydržať, vzdorovať im a nepodľahnúť ich nátlaku. Potom nastúpi spravodlivosť a mnohí súčasní lídri budú za svoje zločiny postavení pred spravodlivosť.

 

Zdroj: zerohedge.com, Spracoval: Badatel.net

Pin It