Uznávaná odborníčka na biologické zbrane vyjadruje obavy ohľadne mRNA vakcín

(Phillip Schneider, wakingtimes.com) – Oceňovaná spinálna chirurgička a niekdajšia prezidentka Asociácie amerických lekárov a chirurgov je presvedčená o tom, že súčasné vakcíny proti koronavírusu môžu byť potenciálne nebezpečné.

Dr. Lee Merrittová počas svojej deväťročnej služby ortopedičky vo Vojenskom námorníctve Spojených štátov skúmala biologické zbrane, bola členkou správnej rady Arizonskej lekárskej asociácie a publikovala početné odborné štúdie.

Na čo upozorňuje Dr. Lee Merrittová

Dr. Merrittová je presvedčená, že v súčasnosti distribuované mRNA vakcíny proti koronavírusu zasahujú do nášho genetického kódu takým spôsobom, že to môže ľudí spraviť zraniteľnejšími voči neskoršiemu druhému vírusu.

 „Začiatkom februára som bola presvedčená, že ide o biologicky upravenú biologickú zbraň, pretože v tej chvíli prišli všetci s dátami naznačujúcimi, že boli cenzurované,“ povedala v rozhovore pre The New America.

Na základe toho, koľko času strávila vo výskume biologických zbraní je Merrittová presvedčená, že žijeme v ére „zbraní piatej generácie“, v ktorej sú namiesto používania zbraní na bojisku na zmenu pomeru síl medzi národmi najúčinnejšie tajné biologické prostriedky, ekonomické sankcie a propaganda.

 „Za tie roky sme mali veľa biologických zbraní a tou, ktorá mi robila najviac starostí, boli kiahne. Väčšinu tých biologických zbraní však bolo buď ťažké distribuovať, alebo proti nim existoval liek,“ povedala Dr. Merrittová.

„Podľa mňa existuje celý rad dôkazov dokazujúcich, že koronavírus je prirodzene sa vyskytujúci, veľmi benígny vírus, z ktorého väčšina ľudí ani neochorie. Zväčša sa u vás prejaví len bežné nachladnutie.“

Vakcíny sú podľa nej najúčinnejšie pri použití proti neliečiteľnému a smrtiacemu vírusu.

Kým ochorenia ako kiahne a detská obrna sa účinne liečili imunizáciami, na začiatku pandémie objavili vedci sľubné lieky na koronavírus, ako sú hydroxychlorochín a intravenózny vitamín C.

 „Ak sa práve teraz nachádzame v biologickej vojne ako súčasť tejto multidimenzionálnej vojny, ak máte v zadnom vrecku liek, nemôžu vás terorizovať vírusmi a to je dôležité, pretože… ako sami priznali, vakcína prenosu nezabraňuje.“ – Dr. Lee Merrittová

Načo očkovať, keď existujú lieky?

Hoci prevencia a liečba potrebu vakcíny znižujú, také informácie sú rutinne cenzurované spoločnosťami sociálnych sietí a démonizované mainstreamovými médiami.

Ešte aj Sharyl Attkissonovej, bývalej žurnalistke CBS, dali z YouTube odstrániť jednu z jej správ kvôli uverejneniu informácií, ktoré boli v protiklade s oficiálnym stanoviskom Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO).

 „Vakcíny máme preto, lebo sme nemali lieky na kiahne a to bola veľmi smrtiaca choroba. Mať vakcínu dávalo zmysel. Nemali sme liek na obrnu, takže dávalo zmysel mať vakcínu.

Ale toto? Ešte aj keď nerobíme vôbec nič, tak toto ochorenie má u mladších 99,991%-nú šanca prežitia… na rozdiel od bežnej sezónnej vírusovej chrípky, kde je to 99,992%.“ – Dr. Leeová

Čísla koronavírusu sa však vo veľkom spochybňujú. Celý rad lekárov a vedcov po väčšinu roka hovorí o nepomerne väčšej škode spôsobovanej lockdownami a povinným nosením rúšok.

Jeden kanadský výskumník odhaduje, že dlhodobé náklady lockdownov až desaťnásobne presiahnu náklady samotného vírusu.

Zásadný rozdiel medzi bežnými a mRNA vakcínami

Merrittová vysvetľuje rozdiel medzi vakcínami proti koronavírusu a pravidelnými očkovaniami.

 

„Vakcíny proti koronavírusu vám nedávajú patogén… to, čo robia, je programovanie mRNA. mRNA je ako DNA, je to však mediátorová RNA. Tá vo vašom tele vytvára bielkoviny.

Je niečo ako počítačový čip, ktorý vložíte do 3D tlačiarne, potom jej poviete, čo má vyrobiť a ona to vytlačí. Máme ho v strojárstve a toto je jeho biologický ekvivalent.

„Takže, v tomto prípade vyrobili kus tejto mRNA na to, aby v každej bunke vášho tela vytvorili ten hrotový proteín (alebo aspoň jeho časť) a ten patogén si vo svojom tele vlastne vytvárate vy.“ – Dr. Lee Merrittová

Keď si idete dať zaočkovať vakcínou proti koronavírusu, tak v skutočnosti nedostávate vakcínu, akú sme vždy poznali.

Namiesto nej vám do tela zavádzajú mediátorovú RNA, ktorá potom mení váš genetický kód, aby začal vytvárať svoju vlastnú modifikovanú verziu koronavírusu, s ktorým sa potom teoreticky učí bojovať váš imunitný systém.

Podľa Merrittovej neboli ukončené žiadne dlhodobé štúdie na overenie bezpečnosti tejto formy vakcinácie u ľudí a výsledky u zvierat viedli k tomu, čo nazýva „na protilátke závislým zosilnením“, kedy vírus vstupuje do tela neodhalený, pretože imunitný systém ho teraz vníma ako súčasť tela, spôsobiac nakoniec takmer okamžitú smrť.

 „Nikdy sme úspešne nedokončili štúdiu na zvieratách na tento druh vírusu. Nikdy predtým sme toto nerobili u ľudí,“ hovorí.

„Vôbec najdlhšie sme po podaní vakcíny pozorovali ľudí dva mesiace. Viete, to nie je dosť času na zistenie toho, či nebudeme mať ten problém so zosilnením protilátok.“ – Dr. Lee Merrittová

Merrittová sa zamýšľa nad tým, že tento druh postupu je presne ten, aký by použil cudzí protivník, keby chcel proti svojim nepriateľom použiť tajnú biologickú zbraň tak, aby ho nebolo možné vystopovať.

„Toto je dokonalá binárna zbraň. Neexistuje spôsob, ako môžem presne zistiť, na čo je mRNA naprogramovaná a nedokážete to ani vy, ani väčšina lekárov. Lekári sa nevedia dostať k dátam. Tie sú pre ľudí na samom vrchole tohto projektu…

Keby som bola Čínou a chcela zničiť našu armádu, tak by som len jednoducho vytvorila mRNA, o ktorej viem, že neexistuje v prírode, aby nikto nezomrel na vakcínu a potom, o dva roky neskôr, vypustím to, čo som vyrobila… a čo spôsobuje túto smrť z imunitného zosilnenia.“ – Dr. Lee Merrittová

Záver

Hoci Dr. Merrittová nepodáva odporúčanie, či by sa človek mal alebo nemal dať zaočkovať, jednu povzbudzujúcu radu predsa len má.

 „Ak sa chcete hneď teraz vymaniť z pandémie, je to naozaj ľahké. Vypnite televízor, zložte si rúško, otvorte znovu svoju prevádzku a žite svoj život.“

 Autor: Phillip Schneider, Zdroj: wakingtimes.com, Spracoval: Badatel.net
Pin It