Prečo je tu taký obrovský tlak do očkovania? Nasledujte svetlo

(Peter Koenig, tapnewswire.com) – Mnohí z vás si zrejme kladiete rovnakú otázku: Prečo je tu taký obrovský tlak na ľudí, aby sa dali zaočkovať proti COVID-19?

Vieme, že smrtnosť na toto ochorenie je porovnateľná s chrípkou (zhruba 0,26%, čiže taká trocha výraznejšia chrípka). To netvrdia žiadni konšpirátori, to tvrdí samotná Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) vo svojej štúdii. Aký je teda dôvod, že sa kvôli tomu robí taký cirkus?

Bývalý viceprezident Pfizeru varuje pred vakcínami

Keď počúvame Dr. Yeadona, bývalého viceprezidenta farmaceutickej spoločnosti Pfizer, tak podľa jeho vyjadrení vakcíny nie sú potrebné, pretože máme k dispozícii veľké množstvo účinných preventívnych aj liečivých látok.

(Poznámka redakcie: Ide hlavne o hydroxychlorochín, ivermektín, vitamíny D a C, zinok, quercetin a zelený čaj).

Okrem toho, okrem okamžitých akútnych reakcií na vakcíny hrozia podľa neho aj značné dlhodobé vedľajšie následky, ktoré sú oveľa závažnejšie než tie akútne.

Dr. Yeadon hovorí, že o dva až tri roky môžeme byť svedkami obrovskej, genocíde podobnej vlne úmrtí z mRNA vakcín. Pre viac podrobností si pozrite tento článok (v angličtine).

„Je viac než zrejmé, že za týmto silným vakcinačným tlakom je eugenická agenda gigantických rozmerov,“ tvrdí posledne aj známy nemecko-americký právnik špecializujúci sa na ľudské práva, Dr. Reiner Fuellmich.

Ten je členom Vyšetrovacej komisie pre korona pandémiu, ktorá okrem očkovania vyšetruje aj globálne podvodné vykazovanie „nových pozitívnych prípadov“ na základe testovania falošnými PCR testami, čo následne implantuje strach do celej populácie.

So svojím tímom Dr. Fuellmich v súčasnosti podal viaceré hromadné žaloby v USA a Kanade a taktiež žaloby proti viacerým jednotlivcom a inštitúciám v Európe a USA.

Ako to sám nazýva, pôjde o „Norimberg 2“, pomenovaný po pôvodnom tribunáli s nacistami po Druhej svetovej vojne.

Najhorší zločin proti ľudstvu a svetlo na konci tunela

V nedávnom interview z 12. apríla 2021 Dr. Fuellmich hovorí, že už začína vidieť svetlo na konci tunela.

O pandemických opatreniach sa vyjadril nasledovne:

„Ide o najhoršie zločiny proti ľudstvu, aké boli kedy vykonané. Zopár ľudí, ktorí stále dokážu samostatne myslieť, čo je zhruba 10 až 20% populácie, vedia, že nikdy nešlo o vírus alebo zdravie.

Skutočným motívom týchto opatrení je masívne zníženie svetovej populácie a totálna kontrola tých, čo prežijú.“

Svetlom na konci tunela je, že už majú vypracovaný systém žalôb, o ktorom sú presvedčení, že bude úspešný a nakoniec sa im (a nám ako ľudstvu) podarí zvíťaziť nad temnými silami stojacimi za touto podvodnou pandémiou.

Celé jeho interview (v nemčine) si môžete prečítať TU.

Plány vakcín bez ihiel aplikované bez vedomia ľudí

Hororový smrteľný obraz budúcnosti pre možno stámilióny ľudí vytvorený vakcínami nie je jediné, čo pre ľudí chystajú parazitické „elity“, varuje Dr. Yeadon.

Podľa neho mocní tohto sveta plánujú zavádzať viaceré ďalšie mRNA vakcíny do tiel ľudí – mladých či starých, vrátane detí bez toho, aby o tom čo i len vedeli.

(Poznámka redakcie: Stále častejšie sa začínajú objavovať správy o vakcínach bez ihiel, aby sa tým odstránila prekážka očkovania spočívajúca v strachu z ihiel. Skutočným motívom vývoja týchto vakcín však môže byť práve schopnosť aplikovať ich bez vedomia ľudí.)

Podľa Dr. Yeadona sa to má údajne diať prostredníctvom opakovaného masového testovania, v niektorých krajinách dokonca povinného a násilného. Myslí si, že nás možno už za pár rokov čaká masové vymieranie, teda doslova genocída.

Na následky sociálnej, ekonomickej a zdravotnej devastácie spôsobovanej falošnými kovidovými dátami a vládou šírenými lžami a strachom, tu zostanú stámilióny ľudí v chudobe, zúfalstve a mizérii, čo napokon povedie k smrti.

Záver

Je masová depopulácia skutočným cieľom tohto koronového podvodu?

Preto si buďte vedomí možného vystavenia sa riziku tým, ak akceptujete výzvy k pokračujúcemu testovaniu, testovaniu a ďalšiemu testovaniu.

Zostaňte preto bdelí a nasledujte svetlo.

 Autor: Peter Koenig, Zdroj: tapnewswire.com, Spracoval: Badatel.net
Pin It