Skutočnou hrozbou sú očkovaní: Pre nich by mali platiť lockdowny, rúška a karantény

 

(Mike Adams, Naturalnews.com) – Niektorí ľudia sú natoľko nevedomí, že sa dali zaočkovať vakcínou, ktorá v ich telách môže podľa niektorých expertov urýchliť tvorbu silne nákazlivých superkmeňov. Dalo by sa povedať, že títo ľudia sa, obrazne povedané, stali chodiacimi biologickými časovanými bombami, a preto sú hrozbou pre spoločnosť.

Globalisti to vedia a v súlade so svojimi cieľmi globálnej depopulácie vydávajú tým najnebezpečnejším a najnákazlivejším ľuďom takzvané „očkovacie pasy“, aby sa mohli voľne pohybovať v spoločnosti a široko-ďaleko šíriť svoje vírusy superkmeňov. Toto všetko je zrejme zámerné.

Pravda o tom, kto je pre svoje okolie bezpečný a kto nie

Najbezpečnejší ľudia sú tí, ktorí majú silný imunitný systém a už vytvorené protilátky proti koronavírusu, bez potreby akéhokoľvek lekárskeho zásahu. Toto sa dá u väčšiny ľudí veľmi ľahko dosiahnuť pomocou vitamínu D, zinku, výživy, pokojného spánku a vyhýbaním sa toxickým jedlám a liekom.

Lenže celý „vedecký“ priemysel odmieta uznať akúkoľvek rolu vrodenej imunity a protilátky, ktoré si vytvárajú sami jednotlivci, podľa neho neslúžia vôbec žiadnemu účelu.

Nemôžete, napríklad, dostať „protilátkový pas“ na základe preukázania sa svojou vrodenou imunitou, a to dokonca ani vtedy, keď ste vďaka vášmu Bohom danému imunitnému systému už patogén porazili.

Súčasná „veda“ – ak sa ju tak vôbec opovážime nazvať – chce, aby ste verili, že nemáte vôbec žiadny imunitný systém, a že aby vaše telo fungovalo, musí byť napadnuté mRNA vakcínami.

Dokonca aj Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) nedávno zmenila definíciu kolektívnej imunity, odkiaľ vymazala zmienky na jej získanie prekonaním choroby a nechala tam len imunitu získanú vakcínami.

Toto je obrovská, nebezpečná lož a opakujú ju takmer všetky médiá, lekárske časopisy a zdravotnícke „autority“ na celom svete (z ktorých väčšina, samozrejme, pracuje pre globálnych fašistov, aby zničili štáty a ich obyvateľstvo vo forme, ako ich dnes poznáme).

Ak majú byť pre niekoho požadované lockdowny, karantény a rúška, tak sú to zaočkovaní!

Pre spoločnosť sú najnebezpečnejší práve zaočkovaní ľudia a tí budú s najväčšou pravdepodobnosťou infikovať iných superkmeňmi, ktoré už prejavujú úplnú imunitu proti jestvujúcim vakcínam.

Povedané inak, vakcíny sa už do veľkej miery predviedli ako zastarané.

Len vrodený ľudský imunitný systém dokáže zvládať rýchle mutácie a porážať ich za niekoľko hodín, namiesto vyše desaťmesačného čakania na to, kedy očkovací priemysel príde s ďalšou „injekciou proti kovidu“.

Očkovací priemysel bude tieto varianty a zmutované kmene naháňať naveky, presne rovnako, ako keď antibiotiká „naháňajú“ superbacily v nemocničnom prostredí. Lenže dnes je pre očkovací priemysel, resp. priemysel biologických zbraní, továrňou na superkmene celý svet a, popravde, v hre je tu niečo oveľa zlovestnejšie.

V posledných týždňoch sa ku hrozbe liahnutia superkmeňov v telách očkovaných ľudí navyše pridala ďalšia potenciálna hrozba. Ide o takzvaný „shedding“, teda vypúšťanie zatiaľ neznámych látok (zrejme hrotových proteínov) z očkovaných ľudí na neočkovaných. To má u neočkovaných spôsobovať rôzne zdravotné problémy.

Viac sme o tom písali v článku o tom, ako niektorí lekári vystríhajú neočkovaných, aby sa nepribližovali k očkovaným.

Jedna súkromná škola na Floride nedávno dokonca rozposlala svojim učiteľom list, že ak sa dajú zaočkovať proti COVID-19, tak potom ich nebude môcť ďalej zamestnávať.

Vo svojom stanovisku sa odvolávala práve na potenciálnu možnosť šírenia látok z očkovaných na neočkovaných. (zdroj)

Sprisahanie globálnych zločincov a možná genocída

Ukazuje sa, že Fauci, americký Národný ústav zdravia (NHI) a ďalšie skorumpované inštitúcie v skutočnosti vo vytváraní smrtiacej biologickej zbrane, ktorá vymaže ľudstvo, neuspeli.

 

Zbraň, ktorú zostrojili – SARS-CoV-2 – bola určená len k presvedčeniu miliárd ľudí, aby sa dali zaočkovať vakcínami, ktoré ich telá zmenia na „továrne na výrobu biologických zbraní“, aby potom vývoj mutácií mohol pokračovať globálne.

Týmto spôsobom bol centralizovaný očkovací vojenský komplex biologických zbraní schopný „decentralizovať“ svoj program vývoja týchto zbraní a to tak, že vypustil do divočiny relatívne mierny kmeň a po ňom prišiel s vakcínou na zrýchlenie adaptácií superkmeňov.

Následkom toho je teraz každá ľudská bytosť, ktorá sa dala zaočkovať, takpovediac chodiacou továrňou na biologické zbrane, potenciálne chrliac vírusové superkmene a za pomoci svojich očkovacích pasov ich „šíriac“ po celej spoločnosti.

Tým, ako teraz výletné lode, športové arény, letecké linky, univerzity a iné organizácie ohlasujú politiku „vstupu len pre zaočkovaných“, ktorým dovolia vrátiť sa k bežným aktivitám, vytvárajú podmienky „dokonalej búrky“ pre šírenie ďalšieho globálneho vražedného vírusového kmeňa. Ten bude výsledkom náhodných mutácií u zaočkovanej osoby, nie zámerného inžinierstva v genetickom laboratóriu.

Zdá sa, že skutočným medicínskym zámerom vakcíny je vyhladiť menej smrtiace kmene a zabezpečiť tlaky na adaptáciu vírusu, ktorá urýchli tvorbu smrtiacejších kmeňov.

Toto všetko bolo naplánované. Vedeli, že dokonalú zbraň nedokážu zostrojiť v laboratóriu. Potrebovali do práce zapojiť ľudské bytosti ako chodiace laboratórne experimenty. A presne to vakcína dosiahla.

Byť v blízkosti zaočkovaných ľudí môže byť nebezpečné

Takže každý, kto chce prežiť vlnu vražedného „superkmeňa“, ktorý možno práve teraz mutuje niekde v telách zaočkovaných, si musí uvedomiť, že držať sa bokom od zaočkovaných ľudí dokáže byť otázkou života a smrti.

Najnebezpečnejší sú zaočkovaní, ktorí majú najväčší prístup do spoločnosti. Vo svojom sebectve a vedeckej nevedomosti pomáhajú tieto biologické zbrane ochotných dobrovoľníkov páchať ten najväčší zločin proti ľudstvu, aký sa dá vôbec predstaviť.

Ide o zločin globálnej pohromy, poháňanej decentralizovaným, zrýchleným, adaptívnym genetickým tvarovaním, spoliehajúc sa na miliardy dobrovoľníkov, ochotných slúžiť ako mutačné laboratóriá.

Rozsah tohto globálneho medicínskeho experimentu na živých ľudských subjektoch možno prekoná aj celý nacistický režim.

Samozrejme, keď príde ďalšia smrtiaca vlna, médiá budú falošne viniť tých nezaočkovaných. A to aj napriek tomu, že nezaočkovaným v čoraz väčšej miere nedovoľujú nikam chodiť.

Sú to však práve tí zaočkovaní, ktorí predstavujú smrteľné riziko pre seba i iných, čo je dôvod, prečo hovorím, že sú súčasťou „kultu očkovacej samovraždy“. Vidíte to už v médiách: superkmene sa už začínajú objavovať a súčasný zoznam vakcín bude pravdepodobne ešte tohto roku úplne zastaraný.

Spoločnosť Pfizer už dokonca ohlásila svoj plán zarábať na každoročných očkovaniach proti korone, keďže mutácie a kmene zapadajú do nekonečného modelu stálych zákazníkov, to všetko urýchlené úvodnou vakcínou (zámerne).

 Autor: Mike Adams, Zdroj: Naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net
Pin It