Podľa profesorky biomateriálov sú tyčinky PCR testov rovnako nebezpečné ako azbest

(The Daily Expose, dailyexpose.co.uk) – Výskumníčka z odboru experimentálnej fyziky a biomateriálov skúmala pod mikroskopom sterové štetôčky rôznych PCR testov a zistila, že vlákna, ktoré obsahujú, sú pre ľudské bytosti rovnako nebezpečné ako vdychovanie azbestu.

Profesorka Antonietta Gattiová skúmala sterové štetôčky rôznych PCR testov a analyzovala ich ingrediencie.

 

Výsledky ukázali, že sú vyrobené z tuhých materiálov a obsahujú veľký počet nanočastíc, napríklad striebro, hliník, titán a sklené vlákna. Nič z toho nie je deklarované na príložnom letáku testu PCR.

Problémy, ktoré môžu spôsobiť uviaznuté materiály v dutinách

Keď tieto vlákna uviaznu v mukóznych membránach, môžu podľa profesorky spôsobiť ťažké poranenia a zápaly.

Mukózne membrány, ktoré už nie sú neporušené, nemôžu viac plniť svoju rolu odrážania vírusov, baktérií a plesní predtým, ako sa dostanú do dýchacích ciest. Bez imunitného filtra prenikajú choroboplodné zárodky do respiračného traktu.

To nie je dobrá správa pre tých, ktorí sa od začiatku údajnej pandémie riadili príkazmi úradov a pravidelne sa zúčastňovali na testovaní a nosení rúšok. A to preto, lebo tvárové rúška sú ideálnou živnou pôodou pre všetky druhy choroboplodných zárodkov.

Profesorka Gattiová za použitia elektrónových mikroskopov (ESEM a EDS) analyzovala v laboratóriu rôzne druhy sterových štetôčiek, ktoré sa používajú na odber ľudského organického materiálu pri diagnostike PCR, aby preverila morfológiu a chemické zloženie.

tycinka-1.jpg
 

U „bavlnenej“ štetôčky od výrobcu Biocomma z čínskeho Shenzenu sa profesorke Gattiovej nedalo určiť, či je vyrobená z uhlíka alebo z bavlny.

Nečistota v produkte pozostávala z uhličitanu vápenatého, nerezovej ocele a kremičitanov.

tycinka-2.jpg

 

Kefke podobná testovacia palička z čínskej Manty preukázala veľké množstvo zlomených vlákien.

V zložkách vzorky boli nájdené uhlík, kremík, zirkón, síra, hliník, titán a sodík.

tycinka-3.jpg

Ďalšia sterová štetôčka od Biocommy sa zdala byť vyrobená zo skleného vlákna, alebo ním bola aspoň potiahnutá. Zložky tvorili uhlík, hliník, silikón a titán.

Nedalo sa ani vylúčiť, či dodatočný povlak nebol vyrobený z organických materiálov.

tycinka-4.jpg

Hrot aplikátora ďalšej testovacej paličky – FLOQSwabs – bol obalený krátkymi nylonovými, vertikálne usporiadanými vláknami.

 

Profesorka Gattiová povedala: „Spoločnosť vysvetľuje, že jadro vlákna je vyrobené z nylonu a potiahnuté patentovaným materiálom, ktorý sa podľa analýzy zdá byť kremičitanom zirkónia-titánu.

Vďaka tomuto povlaku je vlákno tvrdšie, takže je schopné roztrhnúť mukóznu membránu.

Existuje možnosť, že tlak vyvinutý pri stieracích pohyboch by mohol zlomiť niektoré vlákna, ktoré zostanú in situ (v mieste steru). Keď sa to stane, môžu vyvolať reakciu cudzieho telesa a narušiť mukóznu membránu takým spôsobom, ktorý sťažuje dýchanie a reč.“

tycinka-5.jpg

Podľa analýzy profesorky Gattiovej sú tie malé biele bodky na fotografii krčku sterovej štetôčky nanočasticami striebra – „Striebro je materiál, ktorú nie je uvedený v údajoch výrobcu.“

Závery profesorky Gattiovej

Profesorka Gattiová prichádza k nasledovným záverom:

1. Ježaté sterové štetôčky sú vyrobené z tuhých vlákien. Keď poškrabú nosovú mukózu, môžu ju poškodiť, spôsobiac tkanivu krvácajúcu ranu či, v každom prípade, traumu.

2. Počas hojenia mukóznej membrány môžu zlomené vlákna penetrovať tkanivo bez možnosti ich odstránenia, spôsobiac vytvorenie granulómu alebo fibrózneho tkaniva, ako sa deje pri každom cudzom telese.

Skúmané zdravotnícke pomôcky nie sú úplne biokompatibilné a preto nespĺňajú požiadavky európskej normy ISO 10993 a testov požadovaných pre udelenie značky CE.

Zhrnutie profesorkiných zistení bolo nasledovné:

1. Sterové štetôčky sú pre nazofaryngeálnu mukózu nebezpečné. Sklené vlákna, tvrdé a krehké, môžu poškriabať mukóznu membránu a vytvoriť rany. Krvácanie je dôkazom agresívnosti testu.

2. Opakované testovanie výterom môže vytvoriť chronické rany. Uvoľnenie fragmentov krehkých skelných vlákien môže vyvolať biologické reakcie, ako sú granulómy, resp. fibróza tkaniva.

3. Tieto stery predstavujú riziko pre zdravie nemluvniat a detí. Ak sú testy nevyhnutné, musia sa stery u detí vykonávať len plytké a mierne.

 Autor: Antonietta Gattiová, dailyexpose.co.uk, Spracoval: Badatel.net
Pin It