Bomba: Inšpektori odhalili hrozné podmienky v továrni J&J na výrobu covid vakcíny

(S. D. Wells, Naturalnews.com) – Viac než 15 miliónov dávok vakcín proti ochoreniu Covid-19 bolo zadržaných a zničených.

Stalo sa tak po tom, čo inšpektori americkej FDA našli vo vakcínach spoločnosti Johnson & Johnson ingrediencie z iných vakcín a všade na podlahách a stenách zistili „hnedé usadeniny“ a to, že po celom zariadení vláčili otvorené vrecia so zdravotníckym odpadom.

 

Hovorte si o špinavých vakcínach, ale toto je mimo všetko chápanie. Znie to ako z nejakej (fast foodovej) továrne na spracovanie kurčiat, kde sa zvieratá váľajú vo vlastných výkaloch, nakazené patogénmi a potom končia všetkým v ústach.

Až na to, že v tomto prípade sú to špinavé vakcíny, ktoré nakoniec zabíjajú ľudí. Nečudo, že niektoré vakcíny uvádzajú v zozname „ingrediencií“ baktériu E.coli a močovinu.

Toľko k „bezpečnosti a účinnosti“- vakcínová veda je teraz len špinavá a nebezpečná

Inšpektori americkej Agentúry pre potraviny a lieky (FDA) dokázali, že baltimorská továreň spoločnosti J&J na výrobu vakcíny proti ochoreniu Covid-19 absolútne nedbá na stanovené postupy pre bezpečnosť a účinnosť.

Je veľmi zlé, že si všetci títo rúška milujúci ľudia nemôžu pozrieť videozáznam, ako ich milovaní vakcínoví vedci a lekári ťahajú otvorené vrecia so zdravotníckym odpadom práve tadiaľ, kde sa miešajú očkovacie látky.

A potom hovorte niečo o paranoji z choroboplodných zárodkov.

Inšpektori FDA tiež zaregistrovali odlupujúcu sa maľovku, nedostatočné upratovanie a zamestnancov, kontaminujúcich priestory nedodržiavaním postupov.

Nič z toho, čo bolo vyrobené v tejto zahnívajúcej továrni, však zatiaľ nebolo pichnuté do paží poddajných oviec v USA (čo neznamená, že tie špinavé vakcíny nepredajú inej krajine).

Netreba sa však obávať, lebo osem miliónov dávok vakcíny Johnson&Johnson, podaných Američanom, pochádzalo z Európy, hoci je nemožné vedieť, koľko otvorených vriec s biomedicínskym odpadom ťahajú po svojich vakcínových žalároch, s výkalmi všade po podlaháh a stenách, oni.

„Manažérom“ laboratórií spoločnosti Johnson & Johnson sa dokonca podarilo krížovo kontaminovať prísady ich vlastnej vakcíny s ingredienciami toxickej vakcíny spoločnosti AstraZeneca.

Ako sa to, pre všetko na svete, mohlo stať? Prečo sú vlastne na rovnakom mieste? Vari na nich obe spoločnosti pracujú bok po boku, všade s otvorenými kadičkami a pretekajúcimi záchodmi?

 

Boli nejaké informácie z inšpekcie revidované alebo utajené? Pretože to, že toto FDA vôbec zverejnil a že to publikovali masmédiá (áno, objavilo sa to v správach samotnej televíznej stanice CBS), je mimo chápania.

Špinavé laboratóriá, špinavé vakcíny a špinavá politika

Špinavé je všetko, celý medicínsky establišment. Špinavá je FDA. Špinavé je CDC (Centrum pre kontrolu ochorení). Špinavé sú regulačné urady v iných krajinách. Špinaví sú výrobcovia vakcín.

Teraz hrajú všetci špinavú hru v snahe obalamutiť všetkých provedeckých, proprírodných nadšencov zdravia, aby sa dali rýchlo zaočkovať.

Využívajú propagandu a taktiku donucovania (spomeňte si na očkovacie pasy), aby nás donútili dať si pichnúť do našej krvi a tkaniva špinavé vakcíny. Vakcíny špinavé od patogénov. Špinavé od mRNA, vytvárajúcou toxické bielkoviny, ktoré spôsobujú krvné zrazeniny či demenciu.

Opäť, vitajte v Novom svetovom poriadku. Chcú vaše zdravie a vaše peniaze. Chcú vašu pôdu a zbrane. Chcú vymazať vaše ľudské práva. Chcú, aby ste choreli a zomierali. To je fašizmus.

Záver

V západných krajinách toto prebieha už pol storočia. Dokonca aj vakcína proti obrne bola špinavá. Jej vynálezca netušil, čo robí, len inkuboval rôzne kombinácie kmeňov obrny v opičom tkanive. Bol to podvod od samého začiatku a klamanie povoľných oviec.

mRNA vakcína je najšpinavšia zo všetkých – doteraz má viac obetí ako všetky vakcíny za posledných 20 rokov dokopy.

Navyše má aj riadiť činnosť vášho imunitného systému a dokázať ho vypnúť ako šťuknutím vypínača (druhým a tretím kolom očkovania proti Covidu).

 Autor: S. D. Wells, Zdroj: Naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net
Pin It