Sám vynálezca mRNA vakcín ich spochybnil. Teraz mu hrozí vražda

(Daily Expose) – Vynálezca mRNA vakcín Dr. Robert Malone tvrdí, že mu povedali, aby si najal ochranku – kvôli riziku úkladnej vraždy za to, že sa verejne vyjadril o tom, čo si myslí o bezpečnosti vakcín proti Covid-19.

Robert W. Malone, PhD., pracoval v rokoch 1987 a 1988 v Salkovom inštitúte. Tam ako prvý skúmal in vitro transfekciu RNA, in vivo transfekciu RNA u žabích embryí a tiež u myší.

Práca Dr. Maloneho na vývoji mRNA technológie

Maloneho výskum pokračoval vo svojom výskume v roku 1989 vo Vicale, kde navrhol prvé experimenty na laboratórnych potkanoch.

Výskum mRNA očkovania vykonával v deväťdesiatych rokoch minulého storočia, ktorý v roku 2000 vyvrcholil udelením mukozálneho patentu. Pomáhal tiež revolucionizovať odvetvie kationických lipozómov pre použitie v RNA vakcínach, čo bola práca, ktorá ďaleko predbehla svoju dobu.

Dr. Malone, PhD., však nesúhlasí so zavádzaním  súčasných mRNA vakcín na Covid-19 od spoločností Pfizer a Moderna a za posledných niekoľko mesiacov sa k nim vyjadroval veľmi otvorene.

Namiesto vakcín sa prihováral za používanie iverkmektínu na prevencie i liečbu.

Malone hovorí, že snahou o vývoj základných vakcínových technológií a navrhovaním a riadením vakcínových štúdií strávil celú svoju profesionálnu kariéru.

„Vakcíny sú môj biznis. Nie som antivaxer. Som ten, kto vakcíny vyvíja, kto je za pravdu, bezpečnosť a bioetiku.

Vakcíny zachraňujú životy. Často, no nie vždy, sú našou najlepšou nádejou na zníženie počtu úmrtí a ochorení súvisiacich s mnohými patogénmi a ponúkajú nádej na liečbu rakoviny a ďalších chorôb.“

Súčasné vakcíny sú v skutočnosti génové manipulácie

Dr. Melone tiež hovorí, že všetky vakcíny na covid, ktoré sú momentálne v ponuke (Pfizer/BioNTech a Moderna), sú vakcíny vychádzajúce z génovej manipulácie.

„Oba tieto druhy vakcín využívajú technológie, ktoré si vyžadujú prenos cudzieho genetického materiálu do buniek osoby, ktorá vakcínu prijíma a prinútiť tie bunky, aby sa stali v podstate miniatúrnymi továrňami na vakcínovú protilátku – vnútri tela.

Prečo je to dôležité? Pretože, z môjho pohľadu vynálezcu tejto metódy, ktorý som ako prvý prišiel s myšlienkou využitia „génovej terapie“ a „doručenia mRNA“ pre vakcináciu, „aktívna lieková substancia“ nie je vektor génovej terapie, ale proteín, ktorý je vyrábaný vo vašich bunkách.

Avšak z pohľadu FDA (Americký úrad pre lieky a potraviny), resp. regulátora, je treba tieto výrobky posudzovať za použitia usmernení, vzťahujúcich sa na produkty „génovej terapie“, ako aj tých, ktoré sa vzťahujú na „vakcíny“.

Toto NIE SÚ tradičné vakcíny. FDA by preto mala trvať na tom, že majú byť dobre popísané hladiny a doba trvania tvorby hrotového proteínu.“

Hrozí Dr. Malonemu za jeho vyjadrenia nebezpečenstvo?

Práve takéto vyhlásenia viedli k tomu, že Malonemu skúsený novinár povedal, že si potrebuje nájsť ochranku, lebo riskuje, že ho úkladne zavraždia.

Dňa 18. júla 2021 na Twitteri Malone napísal:

 

Preklad:

„Dúfam, že je to len zveličenie, no včera mi jeden skúsený novinár povedal, že potrebujem ochranku, pretože mi hrozí atentát. Ja ani neviem, ako o tom začať premýšľať. Som len obyčajný človek zo strednej triedy.“

Nato, len o štyridsaťpäť minúr neskôr, pocítil Malone potrebu uviesť, že nemá samovražedné sklony.

Preklad:

„Myslím, že by som to mal povedať. Nemám samovražedné myšlienky. Som v mieri so sebou aj so svetom. …“

Záver

Big Pharme by určite prospelo, keby dokázala zabrániť Dr. Malonemu robiť ďalšie haló okolo ich produktov.

Tu si pozrite vývoj ceny akcií firmy Moderna:

Začiatkom roku 2020 mala spoločnosť Moderna hodnotu 5 miliárd dolárov. Rýchlo sa presuňme do júla 2021.

Teraz má, vďaka schváleniu na núdzové použitie svojej mRNA vakcíny na Covid-19 v USA, Spojenom kráľovstve a Európe, hodnotu vyše 100 miliárd dolárov.

Zdroj: dailyexpose.co.uk, Spracoval: Badatel.net

Pin It