Desivá vedecká štúdia predpovedá pochmúrnu budúcnosť pre zaočkovaných

(Mike Adams, Natural News) – Vyše roka trvajúci intenzívny výskum vedený zdravotnými expertmi ako je Dr. Sherri Tenpennyová vniesol svetlo do narastajúcich obáv ohľadom javu, zvanom „na protilátkach závislé zosilnenie“ (ADE).

Ide o jav, kedy vakcíny výrazne zhoršujú ochorenie nadmernou a potenciálne smrtiacou reakciou imunitného systému.

Čo je ADE?

V angličtine sa tomu hovorí „antibody dependant enhancement“, čo v preklade do slovenčiny znamená „na protilátkach závislé zosilnenie“.

O ADE, nazývanom aj „hyperzápalová odozva“ alebo „paradoxická imunitná reakcia“ na následné infekcie, je známe, že sa objavilo u vakcín na koronavírusy, ktoré boli v minulosti testované v pokusoch na zvieratách.

Veľkou otázkou bolo, či sa objaví aj u 2,4 miliardy doteraz zaočkovaných ľudí na svete.

Podľa stránky OurWorldInData.org, bolo jednou alebo viacerými vakcínami na covid zaočkovaných 37% svetovej populácie. To je asi 2,4 miliardy ľudí.

V USA, podľa CDC, bolo aspoň jednou dávkou zaočkovaných 199 miliónov ľudí. Na Slovensku k 4.10.2021 je to 2 457 689 ľudí.

Predovšetkým, všetkých tých 2,4 miliardy ľudí na celom svete, ktorí si dali pichnúť túto vakcínu, podstúpilo podľa Mikea Adamsa doteraz plne neschválenú, nebezpečnú, experimentálnu intervenciu, ktorá bola zámerne vyvinutá tak, aby obsahovala toxické hrotové proteíny.

V prípade mRNA vakcín sú to pokyny pre bunky vlastného tela tieto toxické hrotové proteíny vyrábať.

A tak sa depopulačným globalistom, presadzujúcim túto vakcínovú genocídu, podarilo zaočkovať približne jednu tretinu ľudskej populácie sveta biologickými zbraňami, o ktorých je známe, že spôsobujú poškodenie a smrť.

Zostáva však otázka:

Koľko týchto ľudí na nežiaduce účinky vakcíny, vrátane ADE, zomrie?

Nová vedecká štúdia, uverejnená v časopise Journal of Infection, zrejme prináša pevné dôkazy, že vo svete podávané vakcíny budú nepochybne vyvolávať účinky ADE u ľudí, vystavených variantu delta či potenciálne iným kronavírusovým kmeňom.

Štúdia sa dá nájsť na linku:

Infection-enhancing anti-SARS-CoV-2 antibodies recognize both the original Wuhan/D614G strain and Delta variants. A potential risk for mass vaccination?

Písali sme o nej nedávno aj v našom článku:

Potvrdzuje sa ADE syndróm: Všetci očkovaní musia okamžite do karantény

Štúdia, písaná z pohľadu konvenčnej virológie a epidemiológie, vysvetľuje, že hoci súčasné vakcíny (vychádzajúc z pôvodného wu-chanského kmeňa D615G) skutočne poskytujú určitú úroveň imunity proti pôvodnému covidovému vírusu, prinášajú aj nešťastný vedľajší účinok: akceleráciu„infekciou zosilnených protilátok“, ktoré prehnane reagujú na infekcie variantu delta.

To, čo opisuje štúdia, je klasické ADE, čo znamená, že hyperzápalová reakcia môže človeka zabiť, keď jeho „nabudený“ imunitný systém prehnane reaguje na infekcie nových variantov koronavírusu.

 

Štúdia dochádza k záveru, že „ADE variantov delta je potenciálnym rizikom súčasných vakcín,“ a ďalej pokračuje vysvetlením mechanizmu, ktorým sa toto ADE prejavuje:

„Za použitia prístupov molekulárneho modelovania dokazujeme, že zvyšujúce sa protilátky majú vyššiu afinitu k variantom delta, než k wu-chanskému kmeňu D614G. Ukazujeme, že zvyšujúce sa protilátky posilňujú väzbu hrotového trimera k membráne hostiteľskej bunky… čo protilátkam uľahčuje prejavovať nápadne zvýšenú afinitu.

A tak môže byť ADE obavou pre ľudí, ktorí dostávajú vakcíny, vychádzajúce z hrotovej sekvencie pôvodného wu-chanského kmeňa (či už ide o mRNA vakcíny alebo virálne vektory).“

Štúdia pokračuje návrhom na v podstate zošrotovaniestarých vakcín a ich nahradenie novou, „druhou generáciou“ vakcín, ktoré sú vymyslené tak, aby napádali antigénové ciele variantu delta.

Samozrejme, kým sa toto dosiahne, bude nový variant kolovať a ohrozovať práve tých ľudí, vďaka tomu, že zaočkovaní ľudia počas obdobia rozšírenej cirkulácie vírusu účinne poskytujú vírusové evolučné tlaky, spôsobujúce, že sa v telách zaočkovaných vytvárajú nové, vakcíne odolné kmene (ako opakovane varoval Dr. Bossche).

Je jedno, koľko vakcín je podaných svetovej populácii, vírus vždy zmutuje na novú formu, čím sa tie vakcíny stanú čoskoro opäť zastaralými.

Zastaviť cyklus a pandémiu môže len prirodzená imunita – širokospektrálna, „nediferencovaná“ imunita. Vakcíny nikdy nemôžu zastaviť covidové mutácie, infekcie, ani prenos– z jednoduchého dôvodu, že sa vakcíny nikdy nedožijú budúcnosti.

Ešte aj CDC pripúšťa, že nezabraňujú infekcii ani prenosu.

Aj keby sa s vakcínami hneď teraz prestalo, keď si vakcíny vyberú svoju daň, na celom svete by mohla v nasledujúcich 36 mesiacoch zomrieť miliarda ľudí

Veľmi dôležité je pochopiť, že aj keby boli smrtiace vakcíny na covid hneď teraz zastavené, pri počte 2,4 miliardy už zaočkovaných ľudí je celkom reálna možnosť, že môže zomrieť miliarda a viac ľudí.

Zomrieť môžu nielen na samotný ADE syndróm, ale aj na vaskulárne poškodenie hrotovým proteínom, „chorobu šialených kráv“, z útokov hrotového proteínu na nerovový systém alebo na iné ničivé účinky spôsobené covidovými vakcínami.

Len v samotných Spojených štátoch by 20%-ná miera úmrtnosti medzi zaočkovanými znamenala asi 40 miliónov úmrtí, pričom k najväčšiemu ich počtu by dochádzalo v mestách Demokratov a v štátoch, kde zhypnotizované ovce prejavujú veľkú poslušnosť falošným autoritám, dobrovoľne pritom poskytujúc svoje telá na smrtiace lekárske experimenty v mene „vedy“.

Možno ste si neuvedomili, že doslova celá Demokratická strana v USA sa v podstate podujala stať povakcinačnými darcami orgánov, no zároveň budú ich orgány kolonizované nanočasticami hrotového proteínu, takže ich orgány nebude aj tak nikto chcieť.

V prípade Slovenska sú najzaočkovanejšie časti Bratislava a západ krajiny. No a 20% z 2 457 689 je 491 538.

Všetky podrobnosti nájdete v podcaste stránky Natural News pod názvom „Situation Update“ (v angličtine), ktorý sa venuje mnohých ďalším objavujúcim sa správam na tomto fronte:

Brighteon.com/12909292-5cde-4416-a067-09137bf4700b

 Autor: Mike Adams, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net
Pin It