Útek krýs z potápajúcej sa lode? Dvaja vakcinační top manažéri odstúpili

(NaturalNews.com) – Je fascinujúce, že dvaja vedúci predstavitelia americkej Agentúry pre lieky a potraviny (FDA), ktorí mali desaťročia dohľad nad hromadnými očkovaniami, konečne dosiahli svoj limit pre tolerovanie zločinov proti ľudskosti.

Rezignovali začiatkom septembra 2021, uvádzajúc ohromujúci fakt, že sa Biely dom, CDC (Centrum pre kontrolu ochorení) a OSN spriahli, aby z rozhodnutí o schvaľovaní vakcíny vystrnadili FDA, obišli jeho regulačnú právomoc a presadili vakcíny z politických dôvodov, ktoré nemajú žiadny vedecký základ.

(Samozrejme, riaditeľka FDA Woodcocková sa na zločinoch ďalej podieľa, čo je dôvod, prečo podvodne vydáva osobné listy na „schválenie“ vakcín, obchádzajúc tak zvyšnú časť regulačného procesu FDA).

Bidenov režim a podvody s vakcínami

Nehorázny podvod s vakcínami, páchaný teraz Bidenovým režimom, bol očividne priveľa ešte aj na celoživotných zástancov vakcín v FDA.

Odstúpila Dr. Marion Gruberová, riaditeľka vakcínového odboru amerického Úradu pre kontrolu potravín a liečiv a tiež jej zástupca Dr. Philip Krause, obviňujúc Biely dom a CDC z presadzovania posilňujúcich očkovaní bez podporných dát.

Informovanejšia analýza načasovania ich rezignácie privádza k záveru, že vedeli o trestných oznámeniach, ktoré prichádzajú proti masovým vrahom genocídnou vakcínou.

Zrejme nechcú byť súčasťou post-pandemických „Norimberských 2.0“ procesov, v ktorých budú žalovaní a súdne stíhaní stovky bývalých vládnych predstaviteľov za ich rolu v zločinoch proti ľudskosti.

Po Norimberských procesoch, ktoré nasledovali po 2. svetovej vojne, bolo niekoľko vedcov a lekárov odsúdených na smrť za ich rolu v koordinovanom masovom vraždení šiestich miliónov Židov.

Dnes sa CDC, Biely dom, OSN, vlády väčšiny krajín na svete a výrobcovia vakcín snažia hromadne vyvraždiť miliardy ľudských bytostí.

CHD uvádza:

„Gruberovú a Krauseho nahneval nedávny oznam Bidenovej administratívy, že dospelí by mali dostať posilňovaciu covidovú dávku osem mesiacov po tom, čo dostali druhú dávku, povedali pre The New York Times ľudia, ktorí o tom rozhodnutí vedeli.

Podľa zdrojov tiež neverili, že je už dostatok dát oprávňujúcich na ponúknutie posilňujúcich očkovaní.

Oznámenie, podrobnejšie rozvedené prezidentom Bidenom, obaja vnímali ako nátlak na FDA, aby ich rýchlo schválila.“

Červený kríž hovorí, že zaočkovaní nemôžu darovať krvnú plazmu, lebo vakcína ničí protilátky

V ďalšej fascinujúcej správe Červený kríž podľa lokálneho spravodajstva (a dokumentov Červeného kríža) verejne oznámil, že zaočkovaným  jednotlivcom je zakázané darovať krv pre určité použitia plazmy, lebo „vakcína tie protilátky ničí“.

Červený kríž toto všetko potvrdil v PDF dokumente z jeho vlastnej webovej stránky.

Vysvetľuje v ňom:

Ak dostanete akýkoľvek druh vakcíny proti COVID-u, tak pre Červený kríž nie ste spôsobilí darovať rekonvalescentnú plazmu.

Jedna z požiadaviek Červeného kríža na plazmu pri rutinných darovaniach krvi a krvnej plazmy, ktoré majú pozitívny test na vysoké hladiny protilátok a majú sa použiť ako rekonvalescentná plazma je, že musia byť od darcu, ktorý nedostal vakcínu proti ochoreniu COVID-19.

To má zabezpečiť, že protilátky získané od darcov majú dostatok protilátok priamo súvisiacich s ich imunitnou odozvou na infekciu COVID-19 a nie iba na vakcínu, keďže protilátky z infekcie a protilátky z vakcíny nie sú to isté.

Vyzerá to tak, že ľudia, ktorí dostali očkovania mRNA na hrotové proteíny, majú vlastne kontaminovanú krv, ktorá predstavuje veľmi reálnu zdravotnú hrozbu pre iných.

Protilátky z vakcíny na covid sú samy osebe patogény, čo znamená, že váš imunitný systém napáda zdravé bunkové tkanivo

V ďalšej šokujúcej správe, ktorú priniesli The Epoch Times, nový výskum zistil, že protilátky vytvárané v reakcii na covidové vakcíny sú samy osebe patogénne.

Citujeme:

„Údaje výskumníkov naznačujú, že najmenej dve protilátky zameriavajúce sa na hrotový proteín, ktorý umožňuje vírusu ochorenia COVID-19 vstupovať do ľudských buniek, sú „patogénne“ – to znamená, že tieto protilátky vytvárajú ochorenie samy osebe.

Ako výskumníci očakávali, dve z protilátok sa silno viažu na poškodené pľúcne bunky – a jedna z nich sa pevne viaže aj na zdravé bunky. Vlastne, protilátky, ktoré sa dokázali viazať na zdravé bunky ľudských pľúc, REGN10987, zabili takmer polovicu šteniat.“

„Je to veľmi znepokojivé zistenie,“ hovorí Zoey O´Tooleová, zástankyňa bezpečnosti vakcín, ktorá má vzdelanie z fyziky a techniky a štúdiu si pozorne prečítala.

„To by malo každého prinútiť k zamysleniu, najmä tehotné ženy.“

Takže, aj keď vakcíny „fungujú“ a vytvárajú protilátky, tie protilátky môžu potom napádať vaše zdravé bunky.

To vysvetľuje, prečo toľkým ľuďom, ktorí sa dali zaočkovať smrtiacimi vakcínami, požierajú mozgy zaživa ich vlastné telá, meniac ich na skutočných „vakcínových zombie“.

 Autor: Mike Adams, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net
Pin It