Kríza nemocníc je vykonštruovaná. Teraz majú viac voľných lôžok ako v lete!

Už niekoľko týždňov počúvame od štátnych orgánov a ich mediálnych prostitútok srdcervúce náreky o tom, ako vraj nemocnice kolabujú pod obrovským návalom covidových pacientov.

Nie je to pravda! Je to obrovská lož. V skutočnosti je teraz v nemocniciach viac voľných lôžok než v lete. A hneď vám ukážeme dôkaz a vysvetlíme, ako vláda celú túto krízu v nemocniciach doslova vykonštruovala.

Prehľad obsadenosti nemocníc

V nasledujúcej tabuľke si môžete pozrieť, ako sa na mesačnej báze od septembra 2020 po dnešok vyvíjala celková kapacita a obsadenosť lôžok v slovenských nemocniciach (zdroj):

stav nemocnice

Keď sa pozriete na celkovú kapacitu lôžok, tak tá sa od septembra 2020 dodnes v podstate nezmenila. Kolísala v rozmedzí 24 až 26 tisíc.

Teraz sa však pozrime na obsadenosť lôžok. Kým v júli 2021 bola obsadenosť 15557 a v auguste 15204 lôžok, tak začiatkom novembra to bolo len 14643 a k 18. novembru dokonca len 12986 lôžok!

Ak sa pozrieme na počet voľných lôžok, tak situácia je podobná. Kým v júli a auguste to bolo voľných 9011, resp. 9299 lôžok, tak v novembri bolo voľných 9401, resp. 9848 lôžok.

Ako je to možné?! Ako je možné, že nemocnice v súčasnosti nielenže nie sú „preplnené“, ale počet voľných lôžok dokonca stúpa?!

Vysvetlením by sa mohlo zdať to, že kým obsadenosť necovidových lôžok klesá, obsadenosť covidových naopak stúpa.

Neprajníci by povedali, že necovidové lôžka klesajú, lebo ich nahradzujú lôžka covidové. To však nie je pravda, lebo covidových lôžok je len zhruba 3000, kým celkovo voľných lôžok je stále takmer 10000. Tento argument neobstojí.

Predošlé roky každú jeseň a zimu počas chrípkovej sezóny pribúdali pacienti s respiračnými chorobami a nemocnice napriek tomu nekolabovali. Ako to, že teraz zrazu údajne kolabujú?

To si hneď vysvetlíme…

Kolaps a preťaženie nemocníc je umelo vytvorený pre vyvolávanie strachu

Ak si vezmeme situáciu pred rokom 2019, tak napríklad o 30 pacientov s respiračnými ochoreniami ako chrípka, či zápal pľúc, sa staral 1 lekár a 2 zdravotné sestry (tieto čísla sme si vymysleli, ide o názornosť).

Lenže pri covide sa náročnosť o starostlivosť pacienta zvyšuje. Zdravotníci sa musia prezliekať do tých skafandroch, nesmú chodiť na iné oddelenia a logicky sú viac vyčerpaní. Preto na starostlivosť o rovnaký počet 30 pacientov sú už potrební 2 lekári a 4 zdravotné sestry.

Čiže, ak si vezmeme, že je dnes v nemocniciach okolo 3000 covidových pacientov, tak na starostlivosť o nich bude potrebných toľko zdravotníkov, ako pri 6000 „obyčajných“ chrípkových pacientoch. Z toho zrejme pramení ten „kolaps“.

Ak by zdravotníci pristupovali ku covidovým pacientom rovnako, ako k iným infekčným pacientom, tak by žiadne preťaženie ani kolaps nemocníc nenastal. V podstate si to spôsobujú sami tým cirkusom, ktorý okolo toho robia.

 

Teraz si poviete, že veď predsa sa zdravotníci musia chrániť!

Naozaj sa ale musia chrániť viac ako pri chrípkových pacientoch? Veď sú zaočkovaní (respektíve, majú možnosť sa zaočkovať) a aj úmrtnosť na covid je zhruba rovnaká ako pri chrípke.

Pri pôvodnom alfa variante počas druhej vlny mohla byť úmrtnosť o trochu vyššia, no delta variant je, hoc viac nákazlivý, ale zato menej nebezpečný. Písali sme o tom dávnejšie v tomto článku.

Takže, ako vidíte, celá súčasná hystéria je umelo vykonštruovaná. Faktom je, že:

  • Počet voľných lôžok je teraz väčší ako v lete
  • Počet obsadených lôžok je teraz menší ako v lete
  • Počet covidových pacientov je teraz menší ako počas druhej vlny

Ak by sa pristupovalo ku covidovým pacientom rovnako ako k iným infekčným pacientom, žiadna kríza nemocníc by tu nebola. Bola by to v podstate klasická jeseň ako bola po desaťročia predtým.

Prečo vláda klame a šíri hystériu?

Ako sme na našej stránke už veľakrát vysvetľovali, cieľom vlády nie je ukončiť pandémiu. Ak by to chceli urobiť, umožnili by včasnú liečbu ivermektínom a ďalšími účinnými liekmi proti covidu.

Vláda má záujem za každú cenu udržiavať pandémiu pri živote, aby mohli obmedzovať naše práva a slobody (lockdowny, covid pasy) a aby mohli ľudí tlačiť do očkovania so zlomyseľnými motívmi (zisky farma firiem, depopulácia ľudstva).

Ak by sa covid liečil včas a pristupovalo by sa k nemu rovnako ako k iným infekčným chorobám, ľudia by sa nemali potrebu očkovať. A to oni predsa nemôžu pripustiť.

Príkaz zhora zněl jasně: Strašiť, očkovať, ničiť, zotročovať.

A kto sú to tí „zhora“?

Sú to členovia medzinárodného zločineckého syndikátu – WHO (Svetová zdravotnícka organizácia), WEF (Svetové ekonomické fórum), Európska únia, globalisti typu Bill Gates, Klaus Schwab, Rotschildovci a podobne, či farmaceutické firmy (Pfizer, Moderna, Johnson&Johnson).

Podrobne o podvodoch a motívoch tejto falošnej pandémie sme písali v článku: Klamú o všetkom: počtoch denných prípadov, hospitalizáciách i úmrtiach. Prečo to robia?

Ako z toho von?

Opäť sa budeme raz opakovať, ale jediná cesta von je povstať proti tyranii. Ideálne by bolo sa masovo vzbúriť – celonárodné povstanie, puč, revolúcia, revolta, prevrat. Viac priamočiarejšie to už povedať nevieme.

Kým k tomu však dôjde, tak okamžite je nutný občiansky odpor a nepodriaďovanie sa režimu. To znamená ignorovať všetky opatrenia, ktoré bez nejakej väčšej ujmy môžete ignorovať a taktiež bojkotovať úrady, firmy a organizácie podieľajúce sa na zavádzaní totality.

O zaujímavom nápade sme písali aj v našom včerajšom článku. Odkaz na neho je TU.

Každopádne, diktatúra viac a viac uťahuje skrutky. Dokonca sa dnes už ani len nesnažia predstierať, že to robia pre vaše zdravie. Inak by nedovolili zaočkovaným netestovať sa a nedávali by chorým zaočkovaným výnimky z karantény, čím im umožňujú covid voľne šíriť.

Ich skutočným cieľom je snaha zaočkovať čo najviac ľudí a zničiť vám zdravie, možno aj život. A ak to náhodou prežijete, tak budete vy i vaše deti s povinným covid pasom už navždy zotročení.

Už nie je kam cúvnuť. Satan odhalil svoju tvár a valcuje všetko, čo mu príde do cesty. Masový občiansky odpor je dnes jediná cesta. Mor ho! A voľ nebyť, ako byť otrokom!

 Zdroj: uloz.to, Spracoval: Badatel.net
Pin It